background - TOP 5 Youtube/Twitch herních kanálů
TOP 5 Youtube/Twitch herních kanálů

TOP 5 Youtube/Twitch herních kanálů

18. 12. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
7 min čtení

V tomto článku jsme si pro vás připravili pár tipů na zajímavé herní kanály, které jsou zaměřené především na videohry a věci okolo nich. Náš TOP 5 výběr není seřazen od nejhoršího po nejlepší.

Agraelovo Let's Play Šílenství

Agraelus tak si říká vlastník tohoto Youtube kanálu. Tento mladík na svůj kanál natáčí hry všeho druhu, tedy kromě sportovních her, a nezáleží, jestli vyšly před 15 lety nebo před jedním dnem. Jeho komentář je vtipný a velmi sprostý, takže se určitě nebudete nudit. Nyní má rozjetou sérii nového Wolfensteina a nebo Harryho Pottera a Kámen Mudrců. Určitě stojí za to také navštívit jeho Twitch kanál, na kterém denně streamuje. Jeho totožnost zná opravdu málo lidí, protože na streamy nosí masku.

FlyGunCZ

FlyGun má podobnou tvorbu na Youtube jako Agraelus. Taktéž se zaměřuje na jakoukoli hru. Zaujme určitě svým hlasem a taky nepoužívá tak sprosté výrazy. Pokud se vám tedy nelíbí Agraelův humor, můžete zkusit tento kanál.

Czech Geek Studio

Tento kanál mají pod palcem geekové Mike a Radek. Tento Youtube kanál určitě doporučuji všem, koho zajímá stavění počítačů a taktovaní, protože Mike se živí právě stavením počítačů. Najdete zde také tzv. Techtalky, ve kterých Mike rozebírá nejrůznější problémy technického směru. Dále tam najdete let's playe především ze starších her. Kanál je tedy zaměřený spíše pro starší publikum.

Tartarus Cast

Pokud jsem o předešlém kanálu napsal, že je pro starší publikum, tak u tohoto to plati dvojnásobně. Tartarus Cast vlastní muž, který si říká Thorvald. Původně zde účinkovali i kluci Mike a Radek, ale ti si založili poté svůj kanál. Jeho tvorba je prezentována dost odoborně a jeho humor je občas složitější pochopit. Velmi často si dělá srandu z nových her a velmi vtipně je komentuje. Kanál doporučuji publiku 18+ a né kvůli sprostým slovům, ale kvůli již zmíněnému odbornému směru. Zkoukněte také jeho Twitch

MafiaGamezoneTV

A samozřejmě nemůžeme zapomenout na nás samotné! Na Youtube už tak aktivní nejsme, ale na naší FB stránce často streamuje náš streamer Pietro. Proto sledujte náš Facebook, ať vám nic neunikne!

Který z těchto kanálů nejvíce sledujete?

Agraelovo Let's Play Šílenství
FlyGunCZ
Czech Geek Studio
Tartarus Cast
MafiaGamezoneTV
Žádný z uvedených
Celkem hlasů: 160
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background