background - DLC pro nové Call of Duty: WWII se bude odehrávat v Praze!
DLC pro nové Call of Duty: WWII se bude odehrávat v Praze!

DLC pro nové Call of Duty: WWII se bude odehrávat v Praze!

20. 12. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
6 min čtení

Call of Duty: WW II se dočkalo DLC s názvem Resistance. To do hry přidává tři Multiplayerové mapy, novou operaci pro War Mode a nový obsah pro Nazi Zombies.

zdroj: https://www.youtube.com/callofduty

První, pro patrioty asi nejzajímavější mapa nese název Anthropoid. Pro ty, kteří nic o Anthropoidu neslyšeli, jde stručně o krycí název pro operaci, jejíchž cílem byl atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha. Ten byl proveden 27.května 1942 v Praze, a právě zde se bude první Multiplayeorová mapa odehrávat. Se soupeři se tak utkáme třeba na Karlově mostě, nebo v okolí Prašné brány.

zdroj: https://www.youtube.com/callofduty

Druhá Multiplayerová mapa nese název Occupation. Ta se odehrává v centru Paříže a jde o totožnou mapu, na které jsme se již mohli utkat v Call of Duty: Modern Warfare 3, akorát předělanou do vizuálu druhé světové války. Třetí a poslední mapou je Valkyrie. Valkýra je opět názvem tajné operace, při které došlo k neúspěšnému atentátu na Adolfa Hitlera přímo ve Vlčím doupěti.

zdroj: https://www.youtube.com/callofduty

Včetně tří map do hry přibude i nová Operace pro War Mode a nový obsah pro Nazi Zombies. Operace nese název Intercept a odehrává se ve Francii poblíž Saint-Lô, kde je vaším úkolem zachránit odbojáře z jedoucího vlaku. Obsah pro Nazi Zombies nese název The Darkest Shore, jehož příběh navazuje několik dní po katastrofě v Mittelburgu. Dostáváme se tak na ostrov severně od Německa, kde se evidentně nachází Doktor Straub. Ostrov nejen že je plný zombie a celý zahalený v mlze, ale také ho chrání vzdušná a námořní síla.

zdroj: https://www.youtube.com/callofduty

Vydání DLC Resistance se dočkáme 30.ledna 2018 pro všechny platformy.

zdroj: https://www.youtube.com/callofduty

Koupíte si DLC Resistance pro Call of Duty: WWII ?

Ano, vypadá zajímavě.
Ne, nezaujalo.
Celkem hlasů: 80
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background