background - Battalion 1944 bude na Steamu začátkem února
Battalion 1944 bude na Steamu začátkem února

Battalion 1944 bude na Steamu začátkem února

11. 01. 2018
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Pokud hledáte střílečku, která je více na způsob old school stříleček, jako například první díly Call of Duty, tak Battalion 1944 je právě pro vás. Tedy alespoň vývojáři to tvrdí.

Hra bude v Early Access na Steamu dostupná od 1. února 2018 a bude se prodávat za 14,99 euro. Navíc od 19. do 21. ledna bude probíhat uzavřená beta, do které budou mít přístup všichni, kdo hru podpořili na Kickstarteru. Do bety se mohou ovšem zkusit přihlásit všichni, ale přístup do bety dostanou jen šťastlivci. Do bety se přihlásite pod tímto odkazem zde. Ve vývoji jsou i konzolové verze, které dorazí později.

Vyšel také nový trailer, který vám zhruba ukáže hratelnost, a co od hry očekávat. Nutno říct, že v traileru je velmi nevhodná hudba, která se vůbec do atmosféry 2. světové války nehodí, což je škoda. Vzhledem k ceně hra nevypadá vůbec špatně a určitě si najde své fanoušky. Posuďte sami.

Líbí se vám Battalion 1944?

Ano, hra vypadá dobře.
Ne, další slátanina.
Těžko říct, počkám si až na recenze.
Celkem hlasů: 26
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background