background - Vylepšená verze ovladače Duke pro Xbox One
Vylepšená verze ovladače Duke pro Xbox One

Vylepšená verze ovladače Duke pro Xbox One

15. 01. 2018
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Fanoušci tohoto ovladače dlouho toužili po vylepšené verzi tohoto ovladače, která bude kompatibiliní s nynější generací Xboxu. Designer tohoto ovladače, Seamus Blackley, má nyní pro fanoušky dobrou zprávu. Spojil se totiž s firmou Hyperkin, což je společnost, která se zabývá výrobou a prodejem retro konzolí v moderním kabátku. Tímto tedy Blackley oznamuje, že v březnu tohoto roku společně s touto firmou uvedou na trh moderní verzi Xbox Duke ovladače.

Aby si ovladač zachoval své původní kouzlo, tak jeho tvar zůstane samozřejmě stejný. Co se týče nějákých vylepšení, tak Microsoft musel dát Blackleymu svolení, aby mohl přidat nová tlačítka. Dále logicky zmizí port paměťových karet a do středu ovladače bude umístěn OLED display, který bude přehrávat původní animaci prvního Xboxu.

Prodávat se bude zhruba za 1500 Kč. Příjemným bonusem je možnost připojení ovladače k PC.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background