background - Nový král?
Nový král?

Nový král?

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
0 obrázků
4 min čtení

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se čemu divit, ještě ani není vydaný.

Robot Chache Samotná stránka říká: První decentralizovaná platforma, pro vydávání, nakupování a prodávání her na světě. Což v praxi znamená, že budete moct prodávat i dohrané hry. Dokážu si představit, že to celé bude fungovat podobně jako komunitní trh na Steamu.

IRON A čím, že se bude platit? - To je dobrá otázka. Na této platformě se bude platit zcela novou kryptoměnou nazvanou IRON. Je to měna založena na formátu ERC-20, což ji dodává na důvěryhodnosti a ano, hráči ji budou moct těžit.

Robot Cache také vývojářům slibuje poplatek za uvedení hry pouze 5% oproti klasickým 30% jako má například Steam. Dále, když budou hráči prodávat hru dostanou z prodeje 25% výdělku, což není moc, ale přece jenom to je první platforma co něco takového umožňuje. Myslím si, že tato platforma rozhodně má potenciál a těšíme se jak to celé dopadne. Co si myslíte vy? Napište nám do komentářů!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background