background - Top 5: Nejlevnější nákup her
Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC
22. 01. 2018
Kryštof Friedel
0 obrázků
6 min čtení

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to!

G2A

Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje her funguje skvěle. Důkazem toho je právě G2A, které funguje na principu přeprodávání her od menších obchodníků. Hry, které normálně seženete za 20 euro zde seženete za 5 euro nebo méně! Na obchodě sice můžete najít pár podvodů, ale pokud si zaplatíte pojištění za asi 80 Kč není nic, co by podpora nevyřešila.

Kinguin

Další poměrně oblíbený obchod, který funguje na stejném principu jako G2A, ale má i českou doménu kinguin.cz. Bohužel, jestli byste chtěli komunikovat s podporou bylo by to přes českou stránku na dlouho, kvůli tomu doporučujeme globální stránku. A mimochodem, tučňák jako logo je prostě skvělý nápad!

kinguin.net

Humble Bundle

Humble bundle, je obchod známý tím, že své peníze za hry můžete věnovat charitě. Je to skvělý koncept a hlavně mají různé balíčky her, za které můžete zaplatit kolik chcete a podle toho dostanete nějaké hry. Hry takto můžete mít doslova za hubičku.

GOG

Good Old Games. původně to byl obchod založený CD Projektem pro nákup staých klasik, dnes slouží k nákupu všech her. Průměrně tam hry nakoupíte asi o 20 euro levněji.

STEAM

Cože?! Cos to tu zase napsal??? - Vím co si říkáte, ale nechte mně to vysvětlit. Slyšeli jste někdo o Summer Sale? Nebo o nějakém jiném sale, to je jedno. Pointa je, že hry jsou levnější klidně i o 95%, ale co hry, například i Steam Link. Takže, už to chápete?

To je bohužel konec našeho článku. A co vy? Máte nějaký oblíbený obchod s hrami? Napište nám do komentářů!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background