background - Další God of War v Egyptě?
Další God of War v Egyptě?

Další God of War v Egyptě?

22. 01. 2018
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

S Kratosem jsme se klidně mohli podívat do Egypta. Sony ale rozhodnulo, že vzhledem k Assassin's Creed Origins, které se odehrává právě v Egyptě, bude hra zasazena do Skandinávie. Vývojáři nechtěli prý soupeřit s Ubisoftem, kdo vytvoří lepší Egypt.

,,Do budoucna to ale není nemožné. Polovina týmu chtěla jednu možnost, druhá polovina týmu tu druhou možnost. Nakonec jsme sepsali, proč vybrat tuhle a proč si o druhé myslíme, že jde o oblast, kterou bychom mohli později také prozkoumat“, řekl Cory Barlog, tvůrčí ředitel Sony. Je ale rád, že nejnovější díl bude zasazen do severní oblasti, protože to prý ke Kratovi a jeho synovi více sedne.

A ještě jedna novinka. God of War nebude mít Season pass. Není potřeba, aby hra měla dodatečný obsah. Vše již bude v základní hře. Pokud bude nějáké rozšíření, tak opravdu velké, jako například Horizon: Zero Dawn.

God of War by mělo vyjít během následujících pár měsíců pro PS4 a s čekými titulky. Konečné datum zatím není stanovené. Pravděpodobně to bude v březnu.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background