background - Mafia: The City of Lost Heaven a nejzajímavější módy.
Mafia: The City of Lost Heaven a nejzajímavější módy.

Mafia: The City of Lost Heaven a nejzajímavější módy.

24. 06. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
17 min čtení

Mafii The City Of Lost Heaven není potřeba nikomu z Vás představovat. Je to nejslavnější a nejúspěšnější česká hra. Na internetu se dá volně stáhnout do hry několik úprav, tzv. módů, které hru pozmění buď částečnými úpravami, nebo překopou celou grafiku hry od základů k nepoznání. Řada nadšenců vyvinula i dodatkové mise v rámci jednotlivých úprav a dalších vychytávek, které základní hra neobsahuje. Za MafiaGamezone.cz jsme vybrali ty nejznámější a nejstahovanější módy v současnosti.

1 . The Tuning Mode

Tento mód přidá do hry 16 tuningových aut, přičemž 9 z nich má nitro spolu s vypouštěním suchého vzduchu. Dále je také kompletně předělané ovládání pro nové vozy. Do hry je také přidáno 6 nových zbraní.

  • Mac 10
  • nové granáty
  • Sas g3
  • M 590 Shotgun
  • EA Sniper riffle
  • nové molotové koktejly

The Tuning Mode

2 . Team DeadMatch Mode

Mód, který by se dal popsat jednou větou. Ze závěrečného masakru, udělá ještě větší masakr. Do závěrečné mise je nyní přídáno více lidí = větší akce. Během načtení závěrečné mise (smrt umění). Mise probíhá tak, že na každé straně jsou dva teamy lidí. Jeden z nich patří vám a druhý hraje proti vám. Během mise, se můžete podívat jak se vašim spoluhráčům daří. Pomocí tlačítka TAB přepínáte mezi jednotlivými postavami. Tlačítkem pro skrčení CTRL se opět vrátíte na tu svojí.

Team DeadMatch

3 . Snow Mode

Jedná se o jeden z nejpopulárnějších módů pro Mafii. Přidává totiž do Lost Heaven Zimu. Sníh se nyní objevuje všude. V tunelu, na střechách, na stromech. Zkrátka všude. Pro dokreslení této úžasné atmosféry, jsou zde také přidány nové písně v podobě vánočních koled jako Jingle Bells, nebo Let It Snow.

Snow Mode

4 . Prostitute Mode

Že jste vždy chtěli mít v Mafii prostitutku? Od teď není problém! Ve chvíli, kdy u sebe máte 3000$ stačí přijet k mávající ženě s taxíkem, slečna se promění na prostitutku. Poté zčerná obrazovka a po chvilce se znovu objevíte o 3000$ chudší, ale s 300 hp životem, což je přijemné dobití vašeho života.

Prostitute Mode

5 . Modern Uniforms Mode

Jedná se o balíček skinnů, který upraví oblečení postav. Vaši nepřátelé budou oblečeni do teroristických uniforem Kuvajtu, Srbska, Číny, nebo Malajsie. Na druhé straně budete moci Tommyho obléknout do uniformy Ruska, USA, Velké Británie, Německa, Francie či Holandska. Oblečení je ve velmi vysoké kvalitě zpracováno.

Moder Uniforms Mode

6 . Magic Bullet

Tento mód přidá do hry funkci Magick Mode, který umožní ovládat vaší střelu. Ve chvíli, kdy kulka uletí určitou vzdálenost nebo do něčeho narazí tak exploduje. Proto vřele doporučujeme nemířit tuto střelu pod vaše nohy. Nemuselo by se to vyplatit. Nicméně s tímto módem se zabíjení nepřátel stává o mnoho efektivnější. Tento mód lze použít pouze se zbraní Colt 1911.

Magic Bullet

7 . Killer Hittler Mod

Název mluví za vše. V misi "Všechno nejlepší!" budete mít nyní za úkol zavraždit Adolfa Hittlera. Ovšem přizpůsobí se tomu celé prostředí. Vlajky nyní obsahují hákový kříž, postavy jsou zde oblečeny do nacistických uniforem. Jako bonus je zde Paule s pumpovací brokovníci a 400 hp životem. A jako třešnička na dortu tato mise obsahuje i německý dabing. Důležité je brát tuto misi s velkou rezervou a úsměvem.

Killer Hittler

8 . Change of Day Mod

Tento mód přidá do hry takovou vychytávku, že postupně během jízdy, se mění čas, z rána až do večera a obráceně. Za 18 minut se setmí a za dalších 18 minut se zase rozední. Celý tento cyklus tedy trvá 36 minut.

Den

Noc

9 . Police Mission Mod

Přidá do hry novou misi, ve které se zhostíte role policisty. Vašim úkolem bude zabít jednoho kriminálníka. To ovšem není jen tak. Cestu k němu si budete muset prostřílet přes hordy gangsterů. Úroveň je sice kratší, ovšem o to větší je její obtížnost. Po cestě můžete narazit na opravdu zajímavé předměty.

police mission

10 . Modern Mode

A máme tu poslední a nejspíše nejzajímavější mód. Tento mód přináši do hry desítky nových moderních aut, která jsou skvěle propracovaná.

moderní auto

Na Central Islandu nyní také najdete několik úžasných mrakodrapů. Za zmínku stojí především mrakodrap, který stojí místo policejní stanice.

Mrakodrap

Mercedes Jsou zde také nové zbraně jako třeba tolik oblíbená Beretta. V extrémní jízdě vás čeká nově upravený byt, ve kterém se nyní nachází i menší výzbroj a to zcela zdarma.

policejní auto

Hlavní podstatou ovšem je to, že zde můžete konečně na vodu! Do hry je přidán člun, do kterého můžete nasednout a tak si vychutnat krásy Lost Heaven z moře. Musíme uznat. Vypadá to úžasně!

člun

Využíváte módy pro zpestření hry?

Vždy je stahuji.
Když mě tem mód hodně zaujme.
Ne.
Celkem hlasů: 1108
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background