background - Virtuální herní asistentka Sam
Virtuální herní asistentka Sam

Virtuální herní asistentka Sam

29. 01. 2018
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Ubisoft představil novou vychytávku pro službu Ubisoft Club. Jde o virtuální herní asistentku Sam. S touto asistentkou si budete moci povídat o různých hrách, pravděpodobně jen o těch, co má pod palcem Ubisoft. Můžete se zeptat například na datum vydání, trailery nebo i na Easter Eggy ve hrách. Sam vám tyto dotazy zodpoví nebo vám pošle webouvou stránku, na které tyto informace najdete.

Tato technologie je nyní v beta testování a je dostupná pouze v Kanadě. Dostane se určitě i do jiných zemí, ale jak to bude konkrétně s Českou republikou, nevíme. Pokud by se ale tato služba k nám dostala, tak nepředpokládejte, že bude v češtině. Například podobná asistentka Cortana vytvořená pro Windows 10 v Česku není podporována ani v angličtině. Každopádně můžete se podívat na následující ukázku, jak takový rozhovor se Sam vypadá.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background