background - Ochrana Denuvo je opět prolomena!
Ochrana Denuvo je opět prolomena!

Ochrana Denuvo je opět prolomena!

5. 02. 2018
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

Nová verze Denuva byla velmi dlouho odolná vůči crackerům. Nicméně teď je všechno jinak. Zhruba před dvěma týdny byla ochrana Denuvo 4.8 prolomena crackerskou skupinou CONSPIR4CY (CPY). Konkrétně se jednalo o hru Sonic Forces. Vytvoření cracku trvalo téměř 2,5 měsíce po vydání této hry, takže spoustu lidí si tuto hru za tu dobu koupilo, a tak nemusí vývojáře trápit, že by většina lidí tuto hru zpirátila.

Asi si ale většina z vás spíše Denuvo ochranu spojuje se hrou Assassin's Creed Origins. U této hry je ale kombinace 4 ochran (Denuvo v4.8 + VMProtect + Steam + Uplay), takže pravděpodobně proto tato hra nebyla prolomena dříve. Nicméně před dvěma dny se crackerům podařilo tuto ochranu u Assassin's Creed prolomit, ikdyž se očekávalo, že crack teprve bude vydán až vyjdou zbývající dvě DLC k této hře. Více jak 3 měsíce trvalo vytvoření cracku. Nejedná se úplně o plnohodnotný crack, který by odstranil Denuvo, ale jde o tzv. bypass, který umí hru spustit, ale na pozadí tato ochrana stejně běží. U Assassin's Creed Origins tato ochrana dost zatěžuje procesor, a tak ve výkonu mezi originalní a cracklou verzí není rozdíl. Nicméně tímto tedy Denuvo 4.8 pravděpodobně končí, ale vývojáři již nyní vydali verzi 5.0 a dá se očekávat, že se objeví například u Far Cry 5.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background