background - Assassin´s Creed Syndicate zblízka
Assassin´s Creed Syndicate zblízka

Assassin´s Creed Syndicate zblízka

25. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
8 min čtení

Nový Assassin´s Creed Syndicate, který se bude odehrávat ve viktoriánském Londýně, zatím působí oproti zpackanému Unity podstatně lépe. Na E3 měli návštěvníci možnost vyzkoušet demoverzi, na kterou vznikla řada kladných nebo neutrálních recenzí.

V tomto díle budete hrát rovno za dvě postavy. Jedná se o sourozence Jacoba a Evie Frye. Mise, která byla na E3 k dispozici, nabídnula osvobození několik spojenců a následné převzetí vlivu nad jednou ze čtvrtí.

Prostředí hry vykresluje industriální revoluci, chudobu a výraznou špínu Londýna. To vám ovšem nezkazí zážitek ze hry. Jakmile vyjdete na ulici, tak na vás zapůsobí atmosféra této metropole. Dlážděné ulice, vysoké budovy a lidé z různých společenských tříd vás vtáhnou do života této nepříliš veselé doby.

Jaká je vlastně hratelnost? Mnoho prvků zůstavá stejných. Navíc se vrátila možnost odlákat nepřátele zapískáním, která v Unity chyběla. Vylepšení se dočkal i systém plížení, jenž vám umožní téměř neslyšný pohyb. Další vychytávkou je hák, s jehož pomocí se během okamžiku dostanete z ulice do nejvyšších pater budov. Díky němu se už nemusíte ulice ani dotknout, protože spolu s parkurem se můžete pohodlně pohybovat po střechách Londýna.

Nový soubojový systém je brutální, ale velmi rychlý se specializací na pěstní souboje. V podstatě se ale neliší od předchozího dílu. Celkový dojem navíc vylepší nové animace a dorážky. Vzhledem k posunu do modernější doby se ke slovu častěji dostane i revolver hlavního hrdiny.

V novém Assassin´s Creed se dočkáme i řízení kočárů. V ulicích Londýna se počet kočárů pohybuje na vysokém čísle, takže hra občas vypadá jako staromódní Watch Dogs. Ve výše zmíněné misi budete mít za úkol honit nepřítele, který se zmocnil kočáru a ujíždí. Nezbývá vám tak nic jiného, než si nějaký také opatřit. Může se tak stát, že se vám do cesty postaví další povozy, takže tu rázem máme viktoriánskou dopravní zácpu. Kvůli absenci koňské zpátečky tak budete muset hrát přetlačovací souboj a doufat, že váš kočár vyvine více síly.

Nový díl tak oproti loňskému Unity působí podstatně lépe. Doufejme, že se vývojáři rozhodnou do hry vložit nějaký prvek, který Syndicate zásadně odliší od předchozích dílů.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background