background - Chystá se survival horor z oblasti Černobylu!
Chystá se survival horor z oblasti Černobylu!

Chystá se survival horor z oblasti Černobylu!

30. 04. 2018
Daniel Holman
0 obrázků
3 min čtení

Studio The Farm 51, které má na svědomí projekty jako Get Even nebo Chernobyl VR Project, začali pracovat na nové hře právě z prostředí Černobylu. Nese název Chernobyllite a půjde o Survival horor k příležitosti 32.let od černobylské jaderné katastrofy. Vývojáři slibují propracovaný příběh, v němž nebude chybět láska, emoce a posedlost. Chtějí se však držet co nejpřísněji historické přesnosti, ovšem konspiraci se nevyhýbají.

zdroj: facebook.com/ChernobyliteGame/

Titul poběží na Unreal Engine 4 a je vytvořen pomocí 3D scanningu (který byl používán už pro Chernobyl VR Project). Tyto technologie mají vytvořit vizuálně ohromující zážitek.

zdroj: facebook.com/ChernobyliteGame/

Nutno podotknout, že Chernobylite (jinak známí také jako Sloní noha) není jen smyšlený název, ale ve skutečnosti jde o vysoce radioaktivní pevný roztok vzniklý po výbuchu jaderné elektrárny Černobyl v roce 1986.

zdroj: facebook.com/ChernobyliteGame/

Těšíte se na survival horor Chernobylite?

Ano, nemůžu se dočkat!
Ne, hra mě nezaujala.
Nechám se překvapit...
Celkem hlasů: 94
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background