background - Nová hra od tvůrců Bioshocku
Nová hra od tvůrců Bioshocku

Nová hra od tvůrců Bioshocku

29. 06. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Vývojáří ze studia The Deep End Games, kteří vytvořili Bioshock a Dead Space, vložili na Kickstarter FPS horrorovou hru. Jako každá věc na Kickstarteru i tato potřebovala vybrat určitou částku aby vznikla. Cíl se podařil a tak hra opravdu vznikne. Zatím pouze pro PC , ale na konzolovou verzi se peníze pořád ještě vybírají.

Perception

Cílem je 350 000 dolarů pro PS4 verzi a v případě 400 000, vznikne i XONE verze.

„Perception je příběhově založená hororová adventura z první osoby, která vypráví příběh Cassie. Slepé hrdinky, která využívá svůj neobvyklý sluch a důvtip, aby odhalila tajemství opuštěného sídla, které jí straší ve snech”, tak popsali vývojáři novou hru, ve které budete řešit hádanky a různé úkoly.

Perception

V plánu je také několik módů hry. První je pro hráče, kteří mají rádi příběh. Hlavní hrdinka bude ukecaná a celá hra se bude soustředit na příběh. Na druhé straně bude mód, který se bude soustředit pouze na horrorovou atmosféru.

Perception

Hra by měla vyjít příští rok v létě zatím pouze pro PC, ale věříme, že se hra podívá i na konzole.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background