background - Nová konzole od Nintenda již příští rok
Nová konzole od Nintenda již příští rok

Nová konzole od Nintenda již příští rok

5. 07. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Zatímco Sony a Microsft mají své next-gen konzole dávno venku a jen je rozšiřují a vylepšují, Nintendo se svou konzolí teprve příjde. Podle dosavadních zpráv by se tak mělo stát v příštím roce.

První kusy by se měli začít vyrábět letos na podzim a do března 2016 by měla být hotova první dodávka. Samotná distribuce, pak začne v červnu roku 2016. Zda jsou to pouze spekulace, nebo se jedná o fakt si budeme muset počkat.

WiiU

Nintendo výrobu konzole zadá pravděpodobně firmě Foxconn Electronics, což se moc nelíbí další firmě Pegatron Technology, kteří by chtěli zakázku rovnoměrně rozdělit mezi sebe a Foxconn. Jako důvod udávají náklad první várky konzole. Ta by měla obsahovat 20 milionů kusů. Oproti WiiU je to opravdu gigantické množství. WiiU měla pouze 2 miliony kusů.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background