background - Důležitý patch pro Zaklínače 3
Důležitý patch pro Zaklínače 3

Důležitý patch pro Zaklínače 3

8. 07. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Polské studio CD Projekt se v posledních dnech soustředilo na patch, který opraví mnoho chyb, ale také přinese nové prvky.

Patch přepracuje odezvu pohybu Geralta. V současnosti chvíli trvá, než se postava pohne. Nový patch by měl tento nedostatek odstranit. Vývojáři dodávají, že tato možnost půjde dle potřeby vypnout.

Dále se autoři zaměřili na inventář, přesněji jeho velikost a přehlednost. Nově si budete moct věci odložit do tajných skrýší. S přehledností inventáře vám pomůže řazení pomocí několika filtrů.

Úpravou projde i alchymie, u níž byla potřeba si pamatovat nebo zapsat ingredience. Nyní si budete moci recept v menu zvýraznit, což se odrazí ve zvýraznění ingrediencí při nákupu.

Změny se dočká i optimalizace, chování koně a úprava několika questů. Datum vydání zatím není známo, ale vyjde současně pro všechny platformy.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background