background - Dead Island 2 již nemá v rukou studio Yager
Dead Island 2 již nemá v rukou studio Yager

Dead Island 2 již nemá v rukou studio Yager

16. 07. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Ti, kteří hráli předchozí díly Dead Islandu od polského studia Techland, mi určitě dají za pravdu, že hra je to velmi dobrá a jako titul i velmi ambiciozní. To si mysleli i v Deep Silver, když tuto značku kupovali a pustili se do vývoje Dead Island 2. Po E3 traileru z roku 2014 vypadalo vše slibně a v naprostém pořádku. Opak je však pravdou.

DI

To, že má hra potíže jsem se dozvěděli v dubnu, kdy bylo posunuto datum vydání. Z původního letošního roku na rok příští. To by nás až tolik nemrzelo, pokud by hra byla opravdu dodělaná a v době vydání funkční, protože některé dnešní hry toho nejsou schopné.

deep_silver

Deep Silver totiž ukončil spolupráci se studiem Yager, které stojí za ne přiliš dobrou hrou, Spec Ops: The Line. Podle vydavatelů nedosahovali vývojáři dostatečných kvalit k vývoji Dead Islandu 2. Dead Island je tak nyní bez vývojářů a datum vydání je proto nejasné. Deep Silver se nechal slyšet, že o značku přijít nechtějí a udělají vše proto, aby hra vyšla v roce 2016.

yager

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background