background - Přichází Commodore smartphone
Přichází Commodore smartphone

Přichází Commodore smartphone

31. 10. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Pro ty, kteří neví co nebo kdo je to Commodore, tak vám to připomeneme. Commodore byla firma v 80 letech , která ovládala trh s osobními počítači. V době největšího úspěchu se prodalo 17 milionů kusů. Na tu dobu obrovské číslo. Bohužel firma v roce 1994 zkrachovala a už o ní nebylo slyšet. Až do teď, kdy byl potvrzen Smartphone Commodore PET.

c64

Smartpohne se jmenuje PET odkazujíc tak na jeden z osobních počítačů, který nesl toto jméno. Telefon se pochlubí Androidem 5.0 Lolipop, 5.5" diplayem s rozlišením 1920×1080 a Gorilla glass 3. Nebude chybět osm jader procesoru s frekvencí 1.7 GHz. Zadní foták bude mít 13 MPx a přední 8 MPx. V čem je však tento telefon, tak speciální?

smartphone

Telfon totiž bude mít v sobě předinstalované 2 emulátory a to VICE C64 a Uae4All2-SDL Amiga emulator. Ty umožní hrát staré Commodore 64 and Amiga hry. Pro fanoušky těchto her, to zní velmi dobře, protže dnešní mobily strčí do kapsy tehdejší "počítače".

Telefon vyjde v Italii, Polsku, Francii a Německu ve verzi 16 GB ($300) a 32 GB ($365). V plánu je vydat výrobek v Severní Americe a ve zbytku Evropy.

cmd

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background