background - Jak se stát herním vývojářem?
Jak se stát herním vývojářem?

Jak se stát herním vývojářem?

2. 08. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Přemýšleli jste často jaké by to bylo být herním vývojářem, vymýšlet nové hry, programovat je, představovat fanouškům? Snili jste o vžítí se do této kůže? Myslíte si, že je to pouhý sen? Omyl! Studio Greenheart Games vydalo 29.08.2013 herní titul "Game dev tycoon".

O co se vlastně jedná? Hra hráče posadí do kůže herního vývojáře. Jak to funguje? Jednoduše - v tom je ta krása! Své první herní počiny začínáte ve špinavé garáži na počítači, který dnes naleznete leda jen v muzeu. Určíte si různé možnosti na co se váš vývoj zaměří (od enginu až po efekty ve hře). Po vydání hry následuje recenze, nabídky na práci a spousta dalších překvapení.

S postupem doby a nabýváním zkušeností se vám otevírají nové a nové možnosti, platformy, výzkumy... "Game dev tycoon" nabízí cestu ke splnění tohoto snu. Co je vaším cílem? Nezkrachovat a vybudovat si jméno své společnosti. Vše záleží pouze na hráči a na jeho citu k hrám.

office

Chcete se dostat do světa herního průmyslu? "Game dev tycoon" nabízí cestu ke splnění tohoto snu.

Znáte Game dev tycoon ?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 225
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background