background - Známe prostředí Mafia 3?
Známe prostředí Mafia 3?

Známe prostředí Mafia 3?

31. 07. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Celým internetem proběhlo potvrzení pokračování herní série Mafia a to třetím dílem. Tato herní série má kořeny u nás v Čechách. Na hře pracuje kalifornské studio Hangar 13 a na hře stále pracují také češi.

Lidé z celého světa spekulují, co nám naznačuje první obrázek od vývojářu a my vás tímto článkem seznámíme s tím, co lze vyčíst z obrázku.

Z aut postavených za postavami lze soudit, že děj se bude odehrávat kolem 70. let minulého století. V 60. a 70. letech se v USA obchodovalo s marihuanou a kokainem, což by to děje hry, ve které figurují mafiáni, krásně zapadlo. To by však znamenalo rozloučit se ze starou Cosa Nostrou z prvního a částečně druhého dílu. Příroda kolem, včetně aligátora, nasvědčuje místo děje a to jih USA zapadlou osadu Bohemia - to se přímo nabízí, nedaleko New Orleans. Dále na obrázku vidíme 4 hrdiny - mezi nimi i ženu. Objevují se spekulace, zda si nevzali vývojáři vzor přepínání postav z Grand theft auto V.

Prozatím jsou to spekulace, ale jistě se více dozvíme z připravovaného traileru.

Těšíte se na Mafia 3?

Ano, je to má oblíbená série.
Ne, tato série mě zklamala a nezaujala.
K této otázce se stavím neutrálně.
Celkem hlasů: 525
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background