Prodeje konzolí nové generace

Prodeje konzolí nové generace

4. 08. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
3 min čtení

Sony PlayStation 4 se může chlubit dosažením nového prodejního milníku 25 milionu kusů. Je známo, že PS4 v prodejích kraluje už od vydání, kdy ovládlo i domácí půdu XONE USA. Co to znamená ? PS4 má nejvyšší tržby, což pro majitele znamená financování nových her, hlavně těch exkluzivních.

Není známo kolik kusů XONE prodal, 23. ledna 2014 měly mít prodeje 3,9 milionu kusů, za čtvrtletí od dubna do června XONE prodal 1,4 milionů kusů, pro srovnání v tomto období PS4 prodalo 3 miliony kusů, což jej posunulo na již zmíněných 25 milionu kusů.

Wii U prodalo 10 milionů kusů konzole, Wii U si nevede moc dobře proti konkurenci, je to způsobené tím, že má těžkou cestu k hráčům, na druhou stranou Wii mělo vždy menší prodeje než konkurence, lze předpokládat, že i menší ambice a cíle.

Jakou konzoli preferujete?

PS4
XONE
WII U
Celkem hlasů: 222
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background