background - Muž hrál 135 hodin v kuse
Muž hrál 135 hodin v kuse

Muž hrál 135 hodin v kuse

7. 08. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Strávili jste někdy celé odpoledne u své herní platformy? Nebo celý den? Dokonce jste si to protáhli na přes den? Určitě vám šrotovala v hlavě fráze "tady přeci není něco v pořádku!" Na tuto myšlenku by mohl klidným hlasem Australan Okan Kaya položit otázku "a co by nemělo být?"

Okan Kaya po vydání "Call Of Duty : Black Ops 2" začal hrát herní maraton v této hře v multiplayerovém modu. Vydržel hrát téměř bez přestávky neuvěřitelných 135 hodin! Proč téměř bez přestávky? Pravidla byla taková, že za každou odehranou hodinu měl 10 minut přestávku, pokud ji nevyužil tak na tom nestrádal, minuty se mu totiž i sčítali, takže si mohl dát i toho šlofíka po pár hodinách. No, přeci není se čemu divit. Ono člověka vyřadí slušně takových 30 hodin, které se samozřejmě táhnou přes noc a spánek je nahrazován v podobě energy drinků.

Za tento výkon se Okan Kaya umístil v Guinnessově knize rekordů. Přátele, až se pokusíte tento rekord překonat, myslete na své blízké.

Jaký je váš rekord ?

0-10 hodin
10-20 hodin
20-30 hodin
30-40 hodin
40-135 hodin
136 + hodin
Celkem hlasů: 864
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background