background - Mafie 3 se nepodobá GTA V
Mafie 3 se nepodobá GTA V

Mafie 3 se nepodobá GTA V

11. 08. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
6 min čtení

Spekulací o dalším díle série Mafie tu bylo plno ještě před jejím oznámením, o to více jich vzniklo po prvních ukázkách ze hry. Někteří jsou nadšení a těší se na další mafiánské dobrodružství, ale mnoho lidí zůstává skeptickými. Je to opravdu stará dobrá Mafie? Nepodobá se to příliš GTA V? Takové a mnoho dalších otázek, jsou nyní na denním pořádku. Jak na ně reaguje 2K a Hangar 13?

mafia

Logicky, když se nad tím zamyslíme společnost 2K ani Rockstar nejsou samostatné a vlastní je společnost Take-Two Interactive, proto by se mohlo zdát, že hry sdílí svoje tecnologie. Ředitel Strauss Zelnick toto však vyvrátil. “Nepřirovnal bych ji k ničemu jinému. Stojí sama o sobě,” řekl Zelnick. Samotné Take-Two považuje vydavatele 2K a Rockstar za dvě zcela odlišné značky.

Strauss Zelnick

V původním videu se hra tvářila, že běží na enginu Rage, který používá GTA V. Později se však na Gamescomu ukázalo na čem hra opravdu stojí. Je to vylepšená verze Illusion enginu z Mafie 2. To určitě potěší fanoušky právě druhého dílu, protože například jízdní model je pouze vylepšený a dovedený k "dokonalosti". Jaká bude hra ve skutečnosti to si budeme muset ještě počkat.

GTAV

Kdy hra vyjde? To je další otázka, na kterou se všichni snaží najít odpověď. V traileru, totiž byl zmíněn pouze rok 2016, ale kdy konkrétně se dočkáme této pecky? Podle finanční zprávy společnosti Take Two-Interactive se hry opravdu dočkáme v průběhu kalendářního roku 2016. Interval tak zůstává pořád velký a to duben 2016 až prosinec 2016. Hry běžně vychází v první čtvrtletí roku a na podzim. Na pravé datum vydání si však budeme muset počkat.

Take Two-Interactive

Jak se těšíte na Mafii 3?

Strašně moc, nemohu se dočkat
Zaujalo mě to a velmi se těším
Počkám na další informace, zatím zůstávám skeptický
Už to nebude to, co to bývalo
Nechalo mě to chladným
Celkem hlasů: 592
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background