background - Hlasujte jaká hra bude zdarma na PSPlus
Hlasujte jaká hra bude zdarma na PSPlus

Hlasujte jaká hra bude zdarma na PSPlus

12. 08. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
6 min čtení

Nedávno Sony oznámila novou funkci. Jedná se o Vote to play, kde hráči budou moci hlasovat, kterou hru by chtěli ZDARMA na PS+. Ostatní dvě budou nabízeny se slevou. O jaké hry se jedná?

V prvním kole voleb, si hráči rozhodnout mezi třemi indie tituly. Vývojáři dále říkají, že volby nebudou každý měsíc, ale bude jich "dost". Definici slova dost máme ale každý trochu jinou.

Armello

Hra od studia League of Geeks kombinuje digitalní stolní hru, karetní hru a RPG. Hrát budete za postavu z jedné ze čtyř frakcí. Ty jsou zvířecí a jsou zastoupeny potkany, králíky, medvědy a vlky. Vašim úkolem je všechny sjednotit a nasadit si na hlavu korunu jako král země Armello. Hra se nachází také v podobě Early Access na steamu

Armello

Zombie Vikings

Vývojáři hry Stick It to The Man! vytvořili hru, ve které se (jak už název napovídá) ujmete zombie vikingů, kteří budou bojovat proti hordám nepřátel. Tato 2D hra může určitě zabavit v nudných chvílích.

Zombie_Vikings

Grow Home

Tento titul není tak úplně indie, pochází totiž od jednoho ze studií Ubisoftu. Hra nám opět předvádí krásu UbiArt enginu, který byl použit například pro Child of Light nebo Valiant Hearths: The Great War. Takovéto hry nám dokazují, že z her se občas stává i umění. Titul byl dlouhou dobu exkluzivní pro PC, ale robůtek BUD chce okysličovat svou planetu i na PS4. Pokud se vám tato hra líbí, tka neváhejte hlasovat.

Grow Home

Tak nezapomeňte hlasovat pro jednu z těchto her, protože je z čeho vybírat. Hlasování poběží od 13. 8. 2015 do 24. 8. 2015 a hry budou dostupné 1. září. Tak neváhejte!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background