background - Nové pohyby v BO3
Nové pohyby v BO3

Nové pohyby v BO3

15. 08. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Včera v noci zveřejnil Treyarch video, ve kterém zástupci studia vysvětlují nový způsob pohybů v Black Ops 3.

Žhavou novinkou je bezesporu vystřídání exoskeletu za jetpack. Pro neznalce : Jetpack je jakási forma batohu s motorem, která dokáže člověka vynést do vzduchu a právě tuto funkci zaujme i ve hře. Hráč bude moci nejen skákat z výšek, ale po omezenou dobu i létat. Nechybí ani skluz z předchozích dílů a dále bude možno běhat i po zdi! Tyto nové herní prvky slibují do série Call Of Duty úplný nový herní požitek! Další novinkou je boj ve vodě, ve které lze střílet.

Příští týden vychází betaverze hry, která bude zabírat kolem 15 GB paměti. Pro PC verze si betu předobjednáte a příjde vám aktivační klíč do mailu, ten zadáte na aktivační stránky a příjde vám aktivační token, pomocí něhož můžete začít stahovat. V případě konzolí musíte mít pouze předobjednáno ze steamu.

Plná hra vychází 6. listopadu.

Jste fanoušek COD ?

Ano, hraji to pravidelně.
Ne.
Celkem hlasů: 69
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background