background - Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter
Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter

Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter

23. 08. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
6 min čtení

Nemůžete se dočkat nového Fallout 4? Mám pro vás řešení! Stáhněte si mobilní hru Fallout Shelter, kterou naleznete zdarma na Google Play a App Store.

O co ve hře jde? Vašim úkolem je vybudovat fungující a pro obyvatele (Dwellers) příjemný kryt, ve kterém se budou cítit jako doma. Budete tak muset zajistit dostatek jídla, elektřiny a vody. Postupem času a získáváním více obyvatel se vám otevřou nové místnosti, které vám usnadní vylepšování vašeho krytu.

Hlavními místnostmi jsou Power Generator (zde vyrábíte elektrický proud), Water Treatment (čistička vody a zásobárna krytu), Diner Room (výrobna jídla pro kryt) a Living Quarters (Čím více jich máte, tím více můžete mít Dwellerů. Slouží také k rozmnožování populace). Vedlejší místnosti slouží především k zdokonalení schopností vašich Dwellerů.

A jaké dovednosti nebo schopnosti ve hře jsou? Strenght (hlavní využití v Power Generator), Perception (Water Treatment), Endurance (nejvhodnější pro výpravy do Watelandu), Charisma (Rádio nebo rozmnožování), Intelligence (laboratoře), Agility (Dinner Room) a Luck (čím větší štěstí Dweller má, tím větší šance na získaní peněžního bonusu).

Svého Dwellera můžete vyslat na výpravu ven do Wastelandu, kde lze nalézt zbraně, outfity, které zlepšují dovednosti a získat XP body. Zbraně se vám budou hodit na odrážení útoků nebo na obranu proti broukům a jiné havěti.

Ve hře je samozřejmě možné dokoupit za skutečné peníze lunch box, ve kterém jsou 4 karty. Získat tak můžete herní měnu, outfity, zbraně, suroviny a speciální charaktery s vysokými dovednostmi.

Nechybí také úkoly, za které získate učitou peněžní odměnu nebo jeden lunch box.

Hra je opravdu zábavná a návyková. Stravit u ní lze spoustu hodin. Hodnocení je proto velmi kladné.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background