background - Spekulace o data vydání Mafia 3
Spekulace o data vydání Mafia 3

Spekulace o data vydání Mafia 3

27. 08. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
3 min čtení

Světem prolétly informace o vydání Mafia 3. Hra je velmi očekaváná, autoři už vypustili první videa a hráči čekají na datum vydání.

Internetový obchod Amazon nyní uvádí, že hra výjde 26. dubna 2016. Samozřejmě nelze s tímto datumem počítat. Jistě víte, že to může být pouhé "random" datum, které si někdo vycucal z prstu. Dále za předpokladu, že toto datum je opravdu správné musíme podotknout možnost odkladu hry, což je dnes velkým trendem.

Ze Steamu byla stažena Mafia 2, pro majitele by to nemělo mít žádný vliv, ale pokud hru nevlastníte tak si ji už ani nekoupíte. To neplatí pro krabicové verze. Objevují se spekulace, zda vývojáři neplánují předělávku hry, to nebývá přílíš časté ale stát se to může. Jako příklad lze uvést Sleeping Dogs a Deus Ex: Human Revolution. Mnohem pravděpodobnější jsou vypršelé lhůty licencí u skladeb ve hře.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background