background - USB-C - nejspíše poslední konektor, který zažijeme
USB-C - nejspíše poslední konektor, který zažijeme

USB-C - nejspíše poslední konektor, který zažijeme

6. 09. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Poslední plánovaný konektor bude schopný vysokorychlostně přenášet data, obraz i zvuk, ale také zajistit napájení. A zastrčíte ho hned na první pokus!

Svět techniky se vyvíjí nezadržitelně rychle a začíná se přecházet z kabelů na bezdrátový přenos. Proto bude USB-C poslední konektor.

Nové USB-C bude univerzální. Při použití kabelu s vhodnými konektory bude možné propojit HDMI nebo DisplayPort právě s USB-C. Ovšem za předpokladu kompatibilního řadiče. USB-C se využije i na nabíjení s maximem 5A při 20V, což je 100W.

Za další plus považujme jeho přenosovou rychlost. Teoreticky se pohybujeme okolo 10Gb/s (10GB za 8 sekund!), skutečná rychlost klesne o něco níže.

Jak již bylo zmíněno, konektor je symetrický, tudíž odpadne starost správného zapojení. Někdy se stává, že jsme schopni současné USB zapojit až napočtvrté, velký problém bývá i ve tmě. USB-C zajistí úspěch již napoprvé.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background