background - Nové iPhony terčem posměchu a vtípků
Nové iPhony terčem posměchu a vtípků

Nové iPhony terčem posměchu a vtípků

14. 09. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Stačilo pár hodin od konce konference, na které byly představeny nové produkty Applu, a internet byl plný narážek a vtípků na nové iPhony 6S a hlavně novinku iPencil.

Ke konci září se na trhu objeví nové iPhony, které nás v ČR vyjdou o 30 tisíc dráž než kolegy v USA. První informace hovoří o 36 000 Kč v ČR a o 5 000 Kč v USA s tarifem operátora. A proč jsou terčem posměchu? Především kvůli jejich "novým, úžasným a revolučním" funkcím, které Android nabízí již poměrně dlouho.

(zdroj: 9gag)

Steve Jobs jednou na své konferenci pronesl, že Stylus není v životě potřeba. Nyní se ovšem Apple rozhodl dát svým uživatelům k dispozici speciální pero, které se jmenuje iPencil. A stojí "pouhých" 99$!

(zdroj: 9gag)

Pokud máte vtipné obrázky ohledně nových Apple produktů, sdílejte je s námi v komentářích pod článkem nebo na našem Facebooku!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background