background - Rozšíření pro Bloodhorne, s názvem "The Old Hunters"
Rozšíření pro Bloodhorne, s názvem "The Old Hunters"

Rozšíření pro Bloodhorne, s názvem "The Old Hunters"

16. 09. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Vlastníte hru Bloodhorne a již vás omrzil příběh? Tak nezoufejte, Na uplynulé přehlíde TGS společnost Sony v spojení s Japan Studios představila první rozšíření pomocí traileru, a lidi, máme se na co těšit.

Rozšíření s názvem The Old Hunters se bude týkat tzv. Legendárních Lovců. Lovci kteří pocházejí z minulosti jsou uvězněni ve světě nočních můr a jsou tam polapeni navždy.

Lovci půjdou proti bossům které již známe, napřiklad Darkbeast Paarl a Vicar Amelia. Ale používají zcela jiné zbraně, jako například Simon´s Snowblade. Dále také nové schopnosti jako například Scream který dokáže odhodit nepřítele dozadu. Ludwig, postava z Lore byl také představen, a byl potvrzen jako jeden z bossů rozšíření, které proti nám půjdou a budou se nás snažit zabít. (Jak také jinak že ano :D)

Rozšíření bude dostupné již od 14.99€ a 24. Listopadu. Myslím si že rozšíření má co nabídnout a tak teď jen plně doufám že vydavatelé hry nepůjdou po stopách jedné nejmenované společnosti a nebudou se snažit dostat z jedné herní serii tunu peněz za málo muziky. Já na nové rozšíření čekám a nemůžu se dočkat až jednou umře další ovladač PS4 protože mist boss si mě sundá před checkpointem. A co vy? Těšíte se nebo ne?

Koupíte si rozšíření pro Bloodhorne?

Jistě, mám rád pocit strachu a bezmoci.
Ne, stačilo mi to jednou a víckrát už ne.
Ne, nemám PS 4 :/
Celkem hlasů: 16
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background