background - Logitech G410 - nové zvíře na poli klávesnic?
Logitech G410 - nové zvíře na poli klávesnic?

Logitech G410 - nové zvíře na poli klávesnic?

2. 10. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
5 min čtení

Firmu Logitech asi nikomu nemusím připomínat, stojí za mnoha doplňky které si můžete ke svému PC dokoupit, od myší přes webkamery až po sluchátka. Není tomu ani tak dlouho co zde byli novinky a Spoily možných novinek a nyní je to zde. Logitech vypouští do světa herních příslušenství nového bojovníka - G410

Klávesnice se příliš neliší od jiných herních, na první pohled ne, ale pojďme se jí podívat na zub a zjistit co se za cenovkou 149€ skrývá za potvůrku.

Při představení Logitech oznámil že chystá vyjít vstříc přání zákazníků a dát jim to po čem baží - užší, rychlejší a lepší klávesnici, a podle toho co je na papíře se jim to povedlo! Pojďme nejdřív od základů, klávesnice má své vlastní upravené mechanické snímače s označením Romer-G ,Logitech říká že tento snímač zvládá snímat klepnutí až o 25% rychleji než konkurence ( při 45 gramovém zatížení a 1.5 milimetrovém stlačení) a jsou prý snažší na zmáčknutí než nejznámější a nejúspěšnější Cherry keys!

Samozřejmě nechybí podsvícení s podporou celého spektra RGB, které si lze individuálně upravit a nastavit jas, ale ruku na srdce, to zvládne kdejaká klávesnice kolem 1.500,-

Ale samozřejmě zde nechybí jedna z věcí kterou Logitech miluje, a to možnost připojení Android nebo iOS zařízení a využítí jej jakožto monitoru pro nějaké to in-game info.

Dále si prý inženýři pohráli s úpravou kláves primárně určených pro hraní, a to tak že by teď měly být lepšími pro dlouhodobé hraní a také by měly být pohodlnější, tak uvidíme.

Já osobně si ji koupím, a až se mi dostane pod ruku, věřte nebo ne, recenze vás nemine takže stay tuned !

Koupíte si Logitech G410 ?

Jistě, na tuto klávesnici se těším.
Nevím, koupi této klávesnice stále zvažuji.
Ne, klávesnici mám svoji dobrou.
Celkem hlasů: 61
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background