background - Kvalifikace na BlizzCon v Praze!
Kvalifikace na BlizzCon v Praze!

Kvalifikace na BlizzCon v Praze!

30. 09. 2015
Erika Janečková
0 obrázků
3 min čtení

Již tento víkend 3. a 4. října se bude v Praze v O2 aréně konat Road to BlizzCon, evropská část kvalifikace na celosvětový šampionát BlizzCon.

Bude se soutěžit v Heroes of the Storm, Hearthstone a World of Warcraft. Vítězové si mezi sebou rozdělí odměnu ve výši 300 000 dolarů (téměř 8 200 000 korun) a dostanou pozvánku na BlizzCon, který se bude konat v listopadu v Kalifornii a kde se utkají ti nejlepší hráči z Evropy, Taiwanu, Koreje, Číny, Severní Ameriky a Kanady.

Návštěvníci si také budou moci vyzkoušet novou střílečku Overwatch na celkem 120 počítačích nebo sledovat zápasy ve hře StarCraft II: Legacy of the Void. Také na vás čekají různé soutěže, přehlídky cosplayů a spousta dalších aktivit.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background