background - V Mafii 3 se dočkáme odpovědí
V Mafii 3 se dočkáme odpovědí

V Mafii 3 se dočkáme odpovědí

3. 11. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
7 min čtení

Není tomu tak dávno, co se objevil první trailer na Mafii 3 a spousta lidí začala mít problém s tím, že hra již není česká, nebo že se úplně odklání od předchozích dílů. Na toto zareagovalo studio Hangar 13 v dvanáctistránkovém prewiev v magazínu Game Informer.

Jako první věc je důležité zmínit fakt, že část členů Hangar 13 jsou stále Češi a dokonce probíhá i spolupráce s brněnskou pobočkou 2K Czech. I přesto všechno jsou zde otázky typu. "Dočkáme se odpovědí na otázky z druhého dílu? nebo "Je to opravdu Mafie?"

Samotné vyjádření ředitele Hadena Blackmana nám napovídá, jak bude trojka vypadat. Nakonec si prý uvědomíme, že hrajeme Mafii a v příběhu se nemůžou vyhnout zodpovězení některých otázek z předchozího dílu. Dočkáme se tedy i pravděpodobně odpovědi na otázku, co se stalo s Joem.

Dalším významným bodem je rasismus v době, ve které se hra odehrává. Rasismus k této době patří, ale sám scénarista hry prohlásil, že se nesnaží být provokativní. Hra se nám pokusí ukázat a nastínit právě Louisianu v roce 1968 a rasové otázky, které zde byly na každém kroku.

Fakt, že Lincoln je míšenec taky není náhodný a v průběhu příběhu bude vysvětlený. Má ještě více podkreslit atmosféru Lincolna outsidera, který nikam nepatří. Policisté po vás tvrdě půjdou, protože to bylo v té době normální, ale je důležité říci, že téměř celé město vidí Lincolna jako černocha. Jak se však cítí a bere on sám?

Jelikož je Lincoln míšenec, tak dokonce i při spolupráci s černoškým gangem si připadá, jako by do něj nepatřil. Myslím, že je na co se těšit a že konečně zmizí ony spekulace o tom, zda hra bude dobrá, protože hra bezesporu dobrá bude.

Samotná obálka Game Informeru

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background