background - Nové Far Cry Primal!
Nové Far Cry Primal!

Nové Far Cry Primal!

7. 10. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Všechny fanoušky Far Cry jistě potěšila ukázka nového Far Cry s názvem Primal. Avšak znejistila mnoho dalších hráčů. Všichni se bojí, jestli se znovu nebude jednat o remake Far Cry 4. Ubisoft již něco podobného předvedl.

Děj se bude odehrávat v době kamenné, těšit se můžeme na lov prehistorických zvířat a úžasné herní prostředí (lesy, močály a tajgy). Místo vylepšování střelných zbraní budete nuceni vylepšovat své primitivní nástroje, aby jste se nestali kořistí místo lovce. Stejně tak důležitý bude i oheň, takže se dočkáme i prvků ze survival her.

Hru vytváří studio Ubisoft Montreal ve spolupráci s pobočkami v Kyjevě a Šanghaji. Nové Far Cry by mělo vyjít 23. února 2016 pro konzole (70€), o měsíc později i na PC (60€).

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background