background - Detaily o Rise of the Tomb Raider DLC
Detaily o Rise of the Tomb Raider DLC

Detaily o Rise of the Tomb Raider DLC

9. 10. 2015
Erika Janečková
0 obrázků
3 min čtení

Ve středu Microsoft oficiálně zveřejnil detaily o DLC hry Rise of the Tomb Raider a také potvrdil, že hra bude obsahovat mikrotransakce.

A co tedy najdeme v DLC? V Endurance Mode se budete snažit přežít v extrémních podmínkách, v Baba Yaga: The Temple of the Witch prozkoumáte hrobku a v Cold Darkness Awakened budete bojovat proti vlnám nakažených predátorů.

Můžete se také těšit na nové vybavení, zbraně a Expedition Cards, které vám umožní upravovat mise a soupeřit s přáteli. Hra nebude mít tradiční multiplayer, ale bude možné rozšířit singleplayerovou kampaň pomocí módů.

Rise of the Tomb Raider vyjde 10. listopadu na Xbox One a Xbox 360. Na PC a PlayStation 4 verzi si musíme počkat do příštího roku.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background