background - Top 5 Online her
Top 5 Online her

Top 5 Online her

12. 10. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
14 min čtení

Rozhodli jsme se pro vás připravit nejlepší online hry v současné době. Půjdeme od 5. k 1. místu. Vždy je přece jen lepší začít tím horším a postupně se dopracovat k úplnému favoritu.

5. Starcraft 2

Na 5. místě se umístila hra Starcraft 2 se všemi datadiskami. Tato hra perfektně definovala pojem strategie. Starcraft je poněkud starší hra nicméně velmi kvalitní. Multiplayer se odehrává na mapách buď pro 1v1, 2v2, 3v3 nebo 4v4. Hra je opravdu velmi těžká, takže než začnete hrát proti hráčům, doporučujeme vyzkoušet si pár her proti Botům. Starcraft 2 je velmi specifická hra disponuje takřka nekonečným počtem taktik, jak zníčit nepřátelskou základnu. Vybrat si zde můžete ze 3 ras. Zergové, Protossové a Terrani. Mimo jiné hra disponuje kvalitní kampaní s velmi dobrým příběhem. Hru se můžete vyzkoušet zdarma. Stačí mít účet na battle.net.

SC2

4. Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pochybuji o tom, že v dnešní době žije stále ještě někdo, kdo neslyšel o hře Hearthstone. Hru hraje kolem 30 milionů lidí. Hearthstone je karetní hra, kde je vašim úkolem zníčit nepřátelského hrdinu. Každý hrdina má 30 životů a specifickou schopnost. Každý si může postavit 9 různých balíčků a každý z těch balíčků obsahuje 30 karet. Tudíž rozmanitos hry je velmi vysoká. Hra čerpá z prostředí World of Warcraft a Warcraft. Ve hře se můžeme potkat s Jainou Proudmoore, Illidanem, Rexxarem a spousty dalšími. Hra je bezvadná pro odpočinek. Alespoň do doby než vašemu nepříteli zůstane 1 život a on vás poté zabije. To totiž dokáže velmi naštvat a odpočinek změní v šílenství.

HS

3. Counter Strike: Global Offensive

Předchozí dvě hry byly spíše strategické. Nyní se vrhneme na akci! Jedná se o akční FPS, které se stalo jednou z nejhranější online her. V největší špičce hrálo hru neuvěřitelných 820 tisíc lidí. Ve hře je vašim cílem zneškodnit nebo ubránit bombu. Záleží tedy na tom, za kterou stranu hrajete. Zápasy se zde hrají 5v5 nicméně můžete si zahrát také ve více lidech pokud půjdete na "public" server. Princip hry je opravdu jednoduchý. Naučit se hru na lepší urovni už nikoliv. Každý má přístup ke všem zbraním takže žádný hráč nemůže získat výhodu. Vše je pouze o "skillu". Pokud jste fanouškem stříleček hra vás určitě na pár hodin zabaví.

cs:go

2. Dota2 / League of Legends

Na druhé místo jsem se rozhodl dát hned 2 hry. Je to z toho důvodu, že hry jsou velmi podobné, přesto má každá něco originálního a je v něčem výjmečná. Proto je velice těžké tyto dvě hry rozsoudit. A taky protože nikdo nechce číst ty negativní komentáře ve stylu Lolko je lepší, Dota smrdí nebo Lolko je pro nuly a podobně. V Dotě 2 bylo v jednu chvíli online téměř 1,3 milionů hráčů, což je neuvěřitelné. Naproti tomu League of Legends má přes 67 milionů hráčů. Jedná se o hry stylu MOBA (multiplayer online battle arena). Herní mapa má 3 linky. Před začátkem každé hry si zvolíte svou postavu, za kterou budete hrát. Jsou zde role jako carry, support, tank atd. Je tudíž pouze na vás jakou cestou se dáte. Navíc jako bonus obě hry jsou Free-to-play.

LoL vs Dota 2

1. World of Warcraft

A jsme ve finále. Bez diskuze nejlepší online hra je World of Warcraft a to se všemi svými datadisky. Okolo této hry se točil a stále točí většina herního světa. Hru má stále předplacenou 5 milionů lidí. A to i přesto, že musí platit hru měsíčně. Mimo to hra je na scéně od roku 2004. Proto si tato hra zaslouží první místo v našem žebříčku. Přece jen pokud je tu někdo, kdo se se hrou nesetkal tak jí představim. Jedná se o MMORPG. Soupeří zde spolu dvě frakce. Aliance a Horda. Hra nabízí nespočet bossů, monster, npc, předmětů a spoustu dalšího. WoW vás zabaví opravdu na dlouhou dobu, protože je zde stále co dělat. Máte rádi PvP(player vs player)? Není problém pustíte si Battleground nebo Arénu. Máte rádi PvM(player vs monster)? Také není žádný problém! Příhlásite se do Dungeonu nebo na Raid a zažijete opravdu stovky hodin hraní. Napište si tedy na měsíc omluvenku do školy, zahoďte maturitu za hlavu a ponořte se do hlubim World of Warcraft, protože tahle hra, vás nepustí.

WoW

Kterou hru hrajete nejčastěji?

1. World of Warcraft
2. Dota 2 / League of Legends
3. Counter Strike: Global Offensive
4. Hearthstone
5. Starcraft 2
Celkem hlasů: 1033
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background