background - Hry, na které se můžeme těšit v říjnu!
Hry, na které se můžeme těšit v říjnu!

Hry, na které se můžeme těšit v říjnu!

11. 10. 2015
Erika Janečková
0 obrázků
9 min čtení

Pokud vás zajímá, co si v nejbližší době budete moci zahrát, máme tu pro vás menší přehled her, které vyjdou již během října.

Guitar Hero Live

Platformy: PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360, Xbox One

Vyjde: 20. října

V této hře ze série Guitar Hero si vyzkoušíte hraní z pohledu první osoby před davy lidí! Diváci budou také reagovat na vaši hru. Probojujte se z malých klubů až na pódium rockového festivalu. Můžete se těšit například na songy od kapel Fall Out Boy, Green Day, The Rolling Stones a mnoho dalších.

Wasteland 2: Director's Cut

Platformy: Microsoft Windows, OS X, Linux, PlayStation 4, Xbox One

Vyjde: 13. října

Rozšířená verze postapokalyptického RPG Wasteland 2 nám přinese nejen vylepšenou grafiku díky přechodu na engine Unity 5, ale také rozšířený dabing a úpravy herních mechanismů. Majitelé základní hry tuto verzi dostanou zdarma ve formě updatu.

Warhammer: End Times - Vermintide

Platformy: PC, PS4 and Xbox One

Vyjde: 23. října

Warhammer: End Times – Vermintide je kooperativní akční hra zasazená do světa Warhammeru, kde na vás čeká boj se Skaveny v roli jednoho z pěti hrdinů, z nichž každý disponuje odlišnými zbraněmi a tedy i způsobem boje.

The Binding of Isaac: Afterbirth

Platformy: Microsoft Windows, OS X, Linux,PlayStation 4, PlayStation Vita,Wii U, New Nintendo 3DS,Xbox One

Vyjde: 30. října

The Binding of Isaac: Afterbirth je chystané DLC ke hře The Binding of Isaac: Rebirth. Toto DLC bude obsahovat například 10 nových výzev, hratelnou postavu Lilith, 8 bossů, více než 25 nepřátel, nové předměty a spoustu dalších novinek.

Fatal Frame: Maiden of Black Water

Platformy: Wii U

Vyjde: 22. října

Tato survival horrorová hra z Japonska je pátým dílem ze série Fatal Frame. V této hře zabíjíte duchy tím, že je vyfotografujete. Navštívíte také různá prostředí, například hory, jezera nebo hřbitovy.

Halo 5: Guardians

Platformy: Xbox One

Vyjde: 27. října

Již 27. října se můžeme těšit na další hru ze série Halo. Ve hře nás čeká několik multiplayerových módů, 8-12 hodinová kampaň s 15 misemi, 8 hratelných postav v kooperační kampani, 21 multiplayerových map a mnoho dalších věcí. Další mapy a režim Warzone budou obsaženy v updatu, který vyjde v den vydání hry.

Zaklínač 3: Hearts of Stone

Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Vyjde: 13. října

V říjnu nás také čeká první placené DLC do hry Zaklínač 3. Těšit se můžeme na 10 hodinové dobrodružství s novými postavami, příběhem, zbraněmi, atd. V rámci hry se podíváme do Země nikoho a do Oxenfurtu.

Na kterou z těchto her se nejvíc těšíte?

Guitar Hero Live
Wasteland 2: Director's Cut
Warhammer: End Times - Vermintide
The Binding of Isaac: Afterbirth
Fatal Frame: Maiden of Black Water
Halo 5: Guardians
Zaklínač 3: Hearts of Stone
Celkem hlasů: 120
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background