background - Red Bull Ultimátní Hráč má vítěze.
Red Bull Ultimátní Hráč má vítěze.

Red Bull Ultimátní Hráč má vítěze.

14. 10. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
7 min čtení

O víkendu se odehrálo finále akce Red Bull Ultimátní Hráč Ve finále se utkalo 8 nejlepších hráču z celkového počtu 1.500 což je 2x více než na předešlém ročníku.

Finále se odehrálo v rámci festivalu For Games v PVA Expo v Letňanech v Praze. Finální počet 8 hráčů se zúžil za pomocí 5 online turnajů v 5 hrách. Sobotní, tedy finálový stream sledovalo 20.000 lidí což je na české poměry celkem úspěch.

Ale teď se podívejme na vítěze. Vítězem se stal Jiří "škuty" Škuthan a domů si odnesl výhru z prize poolu a to příjemných 30.000,- a k tomu také pohár který byl pomocí 3D tiskárny vytisknutý Markem Česalem z firmy METAL 3D (www.metal3d.cz)

Jiří Škuthan měl na finále v Letňanech absolutně největší fan club, který ho podporoval. „Strašně bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří mi dodávali sílu, i když se nedařilo. Trénoval jsem na to dlouho, minulý rok jsem ještě propásl, ale tomuto ročníku už díky ambasadorům a velké propagaci nešlo odolat. Za vyhrané peníze si asi koupím nový počítač a udělám si řidičák,“ nechal se slyšet šťastný vítěz bezprostředně po velkém finále v sobotu odpoledne. Poklona patří i druhému superfinalistovi Jiřímu „oKKo“ Trojanovi, který měl celkové vítězství na dosah v šesté hře, ale uniklo mu to o vlásek.

Celkové pořadí akce Red Bull Ultimátní Hráč je následující :

->Jiří "Škuty" Škuthan

->Jiří "oKKo" Trojan

->Daniel "Seniks" Ručka

->Tomáš "ThomaSs" Teřl

->Jakub "Roflis" Unger

->Adam "Colenzo" Rak

->Tomáš "Micro" Roch

->Radek "Gii" Kulhánek

A kategorie ve kterých se soutěžilo jsou následující :

->MOBA => League of Legends

->Závodní => TrackMania ND

->Mobilní => Red Bull Air Race

->Strategická => Heartstone

->FBS => Counter Strike : Global Offensive

Samozřejmě soutěž byla proložena i legendárními klasikami jako je Bomberman či Pac Man

Druhý ročník Red Bull Ultimátní Hráč byl vydařený a samozřejmě celý turnaj byl, ostatně jako každý gamingový turnaj provázen krásnou atmosférou kterou každý musí zažít na vlastní kůži. Takže co, necháte se zlákat krásnou atmosférou gamingové scény v České Republice.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background