background - Assassin's Creed - FILM
Assassin's Creed - FILM

Assassin's Creed - FILM

28. 11. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

O filmu Assassin’s Creed se diskutuje velice dlouho, už od vydání druhého dílu se objevovaly spekulace o jeho možném natočení. Od první zmínky uplynula opravdu dlouhá doba, ale konečně se tento projekt začíná rodit. První scény režisér natačí v těchto dnech. Můžeme přepokládat,že internet v budoucích týdnech bude přímo zahlcen desítkama až stovkami informací, fotek z natáčení, diskuzí a samozřejmě nás čeká i trailer, jako u každého filmu.

Hlavní roli hraje 38-letý Němec Michael Fassbender, jmenovitě možná neznámý herec, biť sice hrál v posledních dvou X-men, 12 let v řetězech, Prometheus, Hanebný Pancharti,nebo 300: Bitva u Thermopyl a v mnoho dalších skvělých filmech.

Bohužel, zkušenost je taková, že hry podle filmů a naopak, většinou nedopadají podle očekávání fanouška. Samozřejmě to není pravidlem, my jen čekejme a doufejme, ať tento není zařazen do škatulky zbytečností.

Myslím, že mohu mluvit za celý tým redakce MafiaGamezone.cz a fanoušky s tím, aby tento filmový počin předčil všechna očekávání a zařadil se do síně slávy!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background