background - DOOM – uzavřená alfa již o víkendu!
DOOM – uzavřená alfa již o víkendu!

DOOM – uzavřená alfa již o víkendu!

21. 10. 2015
Erika Janečková
0 obrázků
3 min čtení

Uzavřená alfa multiplayeru DOOM začíná již v pátek 23. října a potrvá do neděle 25. října. Tato alfa je určena především k otestování serverů.

A kdo se alfy může zúčastnit? Do alfy se dostanou ti, kdo si předobjednali hru Wolfenstein: The New Order nebo si ji pořídili do 26. května loňského roku.

V alfě se můžete těšit na multiplayerovou mapu Heatwave v industriálním stylu, kde na vás čekají úzké chodby a malé místnosti vedoucí k otevřenému prostoru. Vyzkoušíte si mód 6v6 Team Deathmatch, 6 zbraní a 2 prvky vybavení. Na omezenou dobu se také budete moci přeměnit na démona Revenanta a likvidovat nepřátele pomocí raketometů. Proti Revenantovi můžete použít Gauss Cannon, díky kterému uvidíte skrz zdi, máte ale omezený počet střel.

DOOM vyjde v první polovině příštího roku na PC, PS4 a Xbox One.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background