background - Overwatch uzavřená Beta!
Overwatch uzavřená Beta!

Overwatch uzavřená Beta!

26. 10. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
4 min čtení

Blizzard oznámil datum vydání uzavřené Bety. Beta je ohlášená na 27. října Tudíž stejný den jako v Americe.

Dosud není známo jak dlouho tento test poběží. Beta nabídne 18 hrdinů a 7 map. Postupem času bude do hry přidáváno více hráčů. Asijský server bude zpřístupněm ve chvíli, kdy bude Evropa a Amerika stabilní.

"Myslím si, že Overwatch betu bych mohl nazvat více old schoolovou a tradiční. Cílem této Bety není připojit do hry co nejvíce lidí. Není to propagační akce." Řekl herní ředitel Jeff Kaplan.

Během této bety se Blizzard zaměří především na hrdiny a prostředí. Updaty hry poté budou podle toho jak bude beta probíhat.

"Pokud ucitíme, že se hra neodebírá směrem, kterým by jsme chtěli, uděláme drastické změny."

Beta bude také obsahovat voice chat, soukromé lobby a spectator mode. "Máme velké plány co se eSportu týče," prohlásil Kaplan. "Právě teď budujeme náš plán pro eSport. V tuto chvíli chceme komunikovat s každým. Myslíme si, že si hra povede dobře na poli eSportu a to jak po herní ale i divácké stránce.

Jste přihlášeni do této Bety?

1. Ano
2. Ne
Celkem hlasů: 131
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background