background - "Kariéra" v Call od duty - Rozhovor
"Kariéra" v Call od duty - Rozhovor

"Kariéra" v Call od duty - Rozhovor

3. 11. 2015
Tadeáš Bělohlávek
13 obrázků
20 min čtení

KV-BUTCHER dříve známý jako Arny-CZE nám prozradil své poznatky za roky strávené u COD na herní platformě PlayStation a tady jsou:

1. Co tě přivedlo k hraní jako takovému a přímo k COD? Všechno to začalo na PC, kde jsem sledoval přítele sestry, jak hraje CoD2. To mě vlastně nastartovalo k tomu hrát střílečky a to konkrétně zrovna Call of Duty. To byla doba, kdy pro mě byl úspěch mít za kolo 2 zabití a třeba 30 smrtí .

2. Jak dlouho ti trvalo, než jsi pochopil jak správně hrát COD po internetu a začal jsi mít dobré skore, tím je míněno víc zabití než smrtí?

No tak hru se snažím ovládat pořád, neříkám o sobě že bych byl nějakej extra killer, ale výsledky už nějaké jsou ať je to z publicu, nebo z různých světových lig. Prostě se tu hru nenaučíš za rok, já ji hraju přes 8 let možná ještě víc a doteď se jí učím, ale jednoduchá rada je, začít u toho přemýšlet. Lepší score začalo v MW2. Tady se snažím KD(KillxDead) držet na plus 2 a více, ale není to pro mě to nejdůležitější.

**3. Jaké máš zkušenosti s klanovými souboji?

Pár jich je. Hráli jsme s NSF na mw2 GB, kde jsme byli hodně dobře umístění. Hrál jsem, taky s RAFem, kde to taky šlapalo. Teď v poslední době to bylo i MLG, která nebyla zrovna povedená a podle představ, ale prostě takto to chodí, nemůžeš furt pouze vyhrávat. Jinak klanový souboje jsem podstoupil v hodně ligách, jak už jsem říkal patří sem samozřejmě CZ/SK, ITA ligue, francouzská liga **a další.

4. Kolik hodin hraješ denně/týdně zhruba? Jak to zvládáš časově se svými zájmy, přáteli, prácí/školou ? To už je trochu horší. Bohužel časy kdy jsem přišel ze školy, hodil tašku do kouta a zapínal CoDko už jsou dávno pryč a nejsem jediný, kdo to takhle měl. Ale teď už je toho dost, práce, koníčky a přátelé snažím se to prostřídat. Nedokážu říct, jak dlouho sedím u CoD, když hrajeme Clan Wars nebo expíme klan dokážu u toho sedět denně třeba 12 hodin (když je volno), naopak jsou dny, kdy třeba vůbec nezapnu CoDko. Někdy je toho tolik, že se na CoDko nedostanu** několik dní.

5. Hrál jsi i zombie mód? Pokud ano, jaké jsi tam měl výsledky?

Tak zombies je kapitola sama o sobě, je to dokonalej mód na odreagování na pokecaní s kámoši, nebo na dokončení příběhu. Můj největší úspěch je právě onodokončenípříběhu, snažil jsem se ho dokončit, kde to šlo. Jinak rounds pro mě nejvyšší bylo přes 100rounds v der riese CoD:BO1. Nejlepší zbraní jednoznačně Thompson, broky a když šlo do tuhého tak i Railgun. Jinak jsem hrozně rád za kluky co jsou stále se mnou. Ku příkaldu daxx8, tadeaspakso, poustevnicek, nate Is Back, Adam_CZ, Lukáš_CR, michaloliver a další. Je jich dost, ale tyhle opravdu se mnou denně zapínali zombies a za tohle všem děkuji.

6. Jaký máš postoj k "hackům, glitchům" ? Tuhle otázku jsem přesně čekal. NESNÁŠÍM TO, v privatech at si každej dělá co chce, ale hráč, kterej musí používat tohle v pubblicu jen aby si udělal lepší score není hráč. jednou se mi stalo. že jeden čech (neřeknu id, jen jméno) Lukáš mě zabil z pomocí glitche, nehorázně jsem ho "vyhejtoval" a prostě řekl jsem, že už pro mě nikdy nebude jako hráč něco znamenat. A ono ejhle opak.Tento hráč je pro mě teď dobrej parťák v MLG, v clanu a dobrej kamarád, ale prostě pořád si vzpomínám na něj, jako na toho co byl v glitchy. Už prostě vím, že tenhle hráč umí hrát a beru ho opravdu jako velmi dobrýho hráče, ale trvalo dlouho dobu než si tento postoj u mě získal.

7. Chybí ti něco v sérii COD?

V sérii CoD? Mi chybí hráči jako byli v MW2 , tím myslím hráče, co spolu rádi hráli a nebyli rozdělený na klany a prostě tenhle klan se nebaví s tímhle atd. Tohle je obrovská škoda, pamatuju si dobrou komunitu. Jinak nemam nic proti Call of Duty Advanced Warfare atd, ale chybí mi 2 st. válka nebo aktuální doba. Také by dle mě šlo do hry zařadit campmeter, když přesáhnete určitou dobu v campu, tak vás to vykopne.

8. Vzpomínáš si na nicky hráčů s kterými jsi hrával často a rád?

No jasně že pamatuju! venca091, tadeaspakso, daxx, pousty,nate, hawkfether, kratos, holda, rekso, rejnok, danster, skoloud, goalie, konsty, michaloliver, lukas_CR, pacholik, bettyna, Hit_killer,matysek,Max9012,JasonHC,bulty88, bluedog, lukaskubat, ghost-o-ghost a hrozně moc dalších. Omlouvám se za ty, co jsem neuvedl, ale byl bych rád, kdyby se mi třeba ozvali na FB a kontaktovali mě, abychom mohli pokecat.

9. Prozradíš nám nějaké své rekordy?

Můj osobní nejvyšší rekord je z MW2, kde jsem hrál mapu rust a dokázal jsem mít na kontě na konci hry 216 kills a 42D. Byl to rekord v kills a kdyby tam nebyl venca091, kterej mi "ukradl" přes 100 killů tak by to mohlo být ještě vetší číslo.

  1. Setkal si se s tzv. "haters"? Popiš svou zkušenost s nimi

No s haterama se setkávám každou mapu. Tohle taky byl jeden z důvodů, proč jsem si založil nový ID a to kv-BUTCHER. Nejhorší, ale je že na mě nadávají hráči z CZ/SK a to většina z nich mě zná jen z jednoho lobby.. Slýchám furt něco o signálu, tím byl teda významnej jeden klan, kterej se musel furt vymlouvat na to, že druhý jsou signalisti. Dokonce tento klan udělal "video" kde střílí do štítu s nápisem Arny a mají hroznou radost z toho, že zníčí štít.. Nikdy jsem nehackoval, necheatoval ani si nepotřeboval honit přes světlice body, killstreaky a DNA, NUKE nebo K.E.M strike.. Prostě hrát "fér" a pak je i větší radost ze score nebo z killstreaku. Nedávno mi psal 15ti letej kluk z ps3, kterej mi začal nadávat a říkat o sobe ze je master v CoD a ve smyslu, že by mě mohl učit.

Děkuji, že jsem mohl odpovědět na pár otázek a neodsuzujte sérii Call of Duty, jen díky nějakému dílů, kterej vás nebavil. Mimochodem, než odsoudíte jakoukoliv hru, zkuste si ji, taky jsem odsuzoval konkurenci CoDek, ale není to tak špatný. Každý hráč má svoji sérii, já mám zrovna CoD.

Mějte se pařmeni!

Pod článkem najdete pár obrázků od KV-Butchera. Kdybyste jej chtěli kontaktovat, v jednom obrázku je "odkaz" abyste jej našli na FB.

Článek je věnován památce zesnulého Radka "Max9012" Čížka, který by 29. 10. 2015 slavil své narozeniny.

Chcete další rozhovory s hráči ?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 33
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background