background - Jakých her se dočkáme v zimě 2015?
Jakých her se dočkáme v zimě 2015?

Jakých her se dočkáme v zimě 2015?

17. 11. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
10 min čtení

Zima se blíží a s ní i několik zajímavých releasů. Které hry to budou? To si dneska ukážeme.

Měsíc Listopad

Need for Speed (EA, Xbox One, PS4, PC, 3. Listopadu) Restart známé série si již určitě získal vaší pozornost a tak víte že se chystá kompletně rozvrátit zajetou sérii Need fo Speed a vrátit se zpět ke svým kořenům. Vývojáři slibují horem dolem jak bude tenhle díl vydařený, no já se k tomu stavím trochu skepticky. Ale na druhou stranu z již dlouho veřejněného gameplay videa začínám mít pocit že se EA konečně probrala ze svého peníze-chtivého kómatu aby konečně světu ukázala že umí i vydařené hry.

Call of Duty : Black Ops 3 ( Treyarch, Xbox One, PS4, PC, 6. Listopadu) Tuto hru známe jistě všichni, a jistě o ní máte každý svůj názor, ale je tu zas, jako každý rok nám Activision posílá další díl série Call od Duty. Tentokrát se opět spojil s Treyarchem jenž stojí za celou sérií s podtitulem Black Ops. Hra láká na to samé, líbivou grafiku, super ovladatelnost a futuristické zbraně. Furt ta samá pohádka.

Fallout 4 (Bethesda, Xbox One, PS4, PC, 10. Listopadu) Pokračování veleúspěšné série Fallout se k nám kvapem blíží a myslím že je to jedna z must have her které tento rok vyjdou. Hra nabídne obrovský svět plný zmutovaných moster a potvor, no co víc si přát. Navíc hlavní vývojáří slibují stovky hodin zábavy, a to je něco úchvatného.

Star Wars Battlefront ( EA, Xbox One, PS4, PC, 17. Listopadu) Další hra z dílen EA se k nám blíží a tak se můžeme v brzké době těšit na to až budeme svědky intergalaktického boje mezi Impériem a Rebely. Multiplayerová střílečka se nás chystá chytit a nepustit a já osbně se na ni těším, a doufám že to EA nepodělá.

Měsíc Prosinec

Just Cause 3 ( Avalanche Studios, Xbox One, PS4, PC, 1.Prosince) Hra jenž si získala místo v několika hráčských srdcích se hlásí o své místo na poli bláznivých her s otevřeným světem a spoustou hodin zábavy. Je to jedna z mála her letošního roku která má naběhnuto na to stát se hrou roku 2015. Boj to bude veliký, konkurence je obrovská, ale hra má svoje plusy které nejeden hráč ocení.

Rainbow Six: Siege ( Ubisoft, Xbox One, PS4, PS, 1.Prosince) Taktické hra kde budeme ovládat 4 členy speciální německé jednotky GSG9 je dalším horkým adeptem na Hru Roku 2015. Hra vychází ve stejný den jako výše zmíněný Just Cause 3. Hra ve které je princip v celku jednoduchý, to je takticky myslet a ničit Teroristické hrozby po celém světě. Hra už má uvolněno několik videí a tak se na ni můžeme těšit jak to jen jde a doufat, že do ringu herních konkurentů vejde s takticky zvednutými lokty a bude se snažit vybojovat si své místo v našich knihovnách.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background