background - Dark Souls III - Co dosud víme?
Dark Souls III - Co dosud víme?

Dark Souls III - Co dosud víme?

7. 11. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
7 min čtení

Hned na začátek by bylo asi vhodné říci, že hry se opět ujmul Miazaky, který na 2. dílu nepracoval. Sám Miazaky se také na E3 vyjádřil tim způsobem, že "Všechno jsme navrhli tak, aby vás to prostě zabilo". Už tohle naznačuje, že by 3 mohla být podobná prvnímu dílu, který slavil opravdu velký úspěch. Miazaky také prohlásil, že bude kladen důraz na obtížnost. Mimo jiné také oznámil, že využije zkušenosti získané z Bloodborne.

První záběry ze hry:

Co bude hra obsahovat? (potvrzené informace) V tuto chvíli je potvrzeno, že v Dark Souls III si budeme moci zahrát za 10 charakterů, střetneme se 45 novými nepřáteli a budeme se nervovat nad 15 zcela novými bossy.

Tohle všechno budeme moci dělat ve výbavě, která bude obsahovat 100 nových zbraní, a 40 setů brnění. Samozřejmě nebude chybět podpora těch nejrůznějších lekvarů, kouzel nebo předmětů, kterých je kolem 200.

Ocitneme se ve 12 zcela nových lokacích. Hra dále obsahuje 60 minut cut scene.

První boss vypádá jako nějáký vodní démon.

Dále by souboje s bossy měly nabídnout úplnou novinku. Do takzvaného boss fightu bude přidán "Heat Up" faktor. Tato věc se již dříve objevila v Demon Soul's. Jde pouze o to, že například bojujete s nějákým rytířem a on se vám najednou promění na nějákou vtipnou příšeru. Tento nápad zní zajímavě, ovšem pochybuji, že si někdo dokáže představit, jak to bude vypadat v serii Dark Souls.

Dark Souls III také představí systém "Sword Fighting Arts". Tato věc by měla fungovat tak, že vybavení vám nyní dá speciální ability. Jedna z takových abilit je například "Rush In", díky které napadnete nepřítele dostanete sice poškození, ale udělíte opravdu masivní poškození do svých nepřátel.

Co říci na závěr? Snad jen to, že doufáme, že se From Software poučil z chyb předchozího dílu a na jaře 2016 se dočkáme opravdu kvalitního titulu.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background