background - Activision chystá filmy podle Call of Duty!
Activision chystá filmy podle Call of Duty!

Activision chystá filmy podle Call of Duty!

8. 11. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Warcraft nebude poslední herní film. Vypadá to, že by jsme se mohli dočkat i filmu podle Call of Duty. Activision Blizzard zakládá filmovou společnost Activision Blizzard Studios, ta se pokusí převést Call of Duty do herní podoby.

V plánu je vytvořit celovečerní filmy a televizní adaptace čerpající z dílů Call of Duty. Prvního snímku by jsme se mohli dočkat v roce 2018 nebo 2019. Šéfem společnosti je Nick van Dyk, který se mohl pyšnit titulem viceprezident korporátní strategie a rozvoje v The Walt Disney Company.

Doufejme, že Activision Blizzard Studios připraví pro fanoušky série Call of Duty opravdu kvalitní filmy. K dispozici bude několik variant - od 2.sv války až po budoucnost. Pokud pouze nezneužijí značku, mohli by jsme se dočkat kvalitních filmů nejen pro hráče.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background