background - Problémy vycházející herní hvězdy
Problémy vycházející herní hvězdy

Problémy vycházející herní hvězdy

15. 11. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
8 min čtení

Není to dlouho, co vyšla žhavá novinka Fallout 4! A již slyšíme o prvních problémech, které vycházející herní hvězdu provázejí. Dnes si povíme o pár z nich, které jsou již známy, a řekneme si i o pár Fixech.

Xbox One Problém se spuštěním hry Pokud jste si hru koupili před a nebo v den 27. října, tak máte nejspíš problém se spuštěním hry. Chybí vám tzv. "Stub file" neboli soubor, který ověřuje hru přes internet. Bohužel tento problém jde vyřešit pouze odinstalací a opětovnou instalací. Proces re-instalace je celkem jednoduchý, ale pro jistotu to zde napíšu.

  • Jděte do Moje hry a aplikace
  • Najděte hru
  • Když budete mít název hry zvýrazněný zmáčkněte Menu na svém ovladači.
  • Vyberte Možnosti hry
  • V možnostech hry vyberte úložiště kde je hra momentálně stáhnuta
  • Vyberte odinstalovat
  • Jakmile bude hra odinstalována jděte do svých her a aplikací
  • Zajděte do sekce Připraveno k instalaci
  • A nainstalujte

PC Bugy Na pc se objevuje mnohem více bugů, ale bohužel zatím nemá žadný z nich přímý fix. Jeden z bugů se napřiklad stál jednomu hráči z ameriky. Při probíhání jisté lokace se mu povedlo svoji postavu bugnout do výtahu. Mnoho menších bugů se objevuje dále po světě, jako například kolísání energie obleku, nesmrtelní nepřátelé, zaseknuté zbraně, nemožnost projít keříkem a podobné.

Samozřejmě nesmíme zapomenout na problémy které v poslední době provázejí bohužel, mnoho titulů, které na tuto platformu vycházejí a to optimalizace výkonu. Doufejme že se k tomu Bethesda postaví lépe než například vývojáři Batman Arkham Knight.

Pokud máte taky nějaký bug, který jste ve hře objevili je nejlepší se obrátit na podporu. Tu můžete hledat buďto přímo u Bethesdy a nebo také na stránkách jako je reddit a steamcommunity.

Některým hráčům nešel dohrát ani první quest, kde měli vystřílet celé město, přestože ve městě nikdo živý nezůstal. Hra dál nepokračovala.

PS 4 Ať jsem koukal jak jsem koukal tak všechny bugy, které se někde objevily na této platformě, tak byly ihned solvnuté obyčejným restartem hry.

Bethesda a její vyjádření k bugům u her Bethesda již uvolnila tzv. Day one Patch který by jste si měli všichni stáhnout. Patch obsahuje několik fixů, které jsou potřebné k plynulému hraní a opravení optimalizaci.

Bethesda slibuje, že patche bude vydávat dál a jako tomu bylo například u Skyrimu, nebudou patche pouze fixační, ale také budou zlepšovat in-game zážitek. Budou to různé Featury které budou na 100% zadarmo.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background