background - Dark Souls III - Sběratelská edice
Dark Souls III - Sběratelská edice

Dark Souls III - Sběratelská edice

13. 11. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
3 min čtení

V nedávné době jsme vás informovali o tom, co by mělo Dark Souls III přinést nového. Nyní se však dostaly na veřejnost informace o sběratelské edici. Sběratelská edice bude mít také dvě "podedice" Ty se budou lišit pouze minimálně.

Collector edice nám nabídne 25 cm velkou sošku postavy Red Knighta, látkovou mapu, tři nášivky a artbook v pevném balení. Toto všechno bude zabalné do unikátní krabice. Tuto edici bude možné pořídit za 3199 Kč na PC a 3499 Kč pro PS4 a Xbox One.

Prestige edice je omezenější a také dražší. Tato edice bude obsahovat stejné předměty jako collector edice s tim rozdílem, že zde bude soška Lord of Cinder, která bude 40 cm vysoká a vypadá opravdu úžasně. Z toho důvodu bude přiložen také sběratelský box, aby se do něj soška vešla. Cena této edice není dosud známa.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background