background - Nalezen vážný bug ve Fallout 4!
Nalezen vážný bug ve Fallout 4!

Nalezen vážný bug ve Fallout 4!

18. 11. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Mnoho hráčů z celého světa hlásí bug ve hře Fallout 4, který téměř znemožňuje kvalitní hraní. Bug se nachází v questu "Question and settlement" ve kterém hráč musí jít do Monsignor Plaza. Při pokusu dostat se do destinace několika hráčům se stalo to, že hra se sekla a spadla přímo do Windowsu bez jakékoliv chybové hlášky!

Tato chyba je příjimána velmi špatně, jelikož hráčům téměř znemožňuje hrát hru bezproblémově. Na internetu se sice pohybuje několik různých záseků a problémů ve hře, ale většina z nich nijak extrémně neovliňuje hru, ba i nějaké z nich pomáhájí samotným hráčům.

Bethesda se již k tomu vyjádřila, že na opravě pracuje a v nejbližších dnech vydá update, který tento bug opraví. Fallout 4 vyšel 10. listopadu a v den vydání bylo prodáno přes 12 miliónů kopií hry a vesměs na všech známých internetových portálech si odnesla hodnocení těsně pod 10. místem ve hratelnosti. Bethesda se již za 7 dní odvážila k ohlášení k chystanému DLC, ale neudala žádný název ani materiály. Nechejme se touto společností překvapit, uvidíme jak s Falloutem vynaloží a doufejme, že tato hra neupadne v zapomnění.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background