background - Představení módů ve Star Wars: Battlefront
Představení módů ve Star Wars: Battlefront

Představení módů ve Star Wars: Battlefront

24. 11. 2015
Tomáš Kašpar
0 obrázků
10 min čtení

Je tomu již 38 let, co režisér George Lucas představil světu první díl epické ságy s názvem Star Wars, a navždy změnil dějiny kinematografie. Není tak divu, že herní studia používají jeho námět do svých her.

Studio DICE, pod záštitou Electronic Arts, vydávají již třetí díl s názvem Star Wars: Battlefront. Jedná se o multiplayerovou FPS hru, kde proti sobě stojí vojáci impéria a rebelové. Ve hře se podívate na planety Hoth, Tatooine, Sollust a Endor.

Star Wars: Battlefront vypadá skvělě, a ještě líp se hraje. Poznáte, jaké to je usednout za obrněného AT-AT nebo za legendární vesmírnou loď Millenium Falcon. Hra obsahuje 9 módů, které si podrobně představíme.

Walker Assault - v tomto módu (20 vs 20) hrají důležitou roli stroje zvané AT-AT, které se snaží zničit úkryt rebelů na planetě Hoth. Rebelové se jim v tom snaží pochopitelně zabránit. Impérium má k dispozici už zmíněné stroje AT-AT, dále pak roboty AT-ST a vesmírné lodě zvané Tie Fighter nebo Interceptor. Rebelové mohou použít k odporu X-Wingy nebo W-wingy. Dále je zde možnost hrát za ikonické postavy, které znáte z filmů. V případě impéria je to Darth Vader, císař Palpatini a Boba Fett. Za rebely vám v boji pomůže Luke Skywalker, Han Solo či Princezna Leia.

Drop zone - v tomto módu (10 vs 10) je možné hrát pouze za vojáky. Z nebe padají kapsle, které musíte zabrat a chránit před nepřáteli.

Supremacy (20 vs 20) - zde je vaším úkolem zabrat a chránit nepřátelské stanoviště, zatímco chráníte své. I zde jsou k dispozici hrdinové a roboti AT-ST.

Fighter Squadron - mód (10 vs 10) pro všechny vesmírné piloty. Zde bojujete pouze ve vesmírných lodích. Vyhrává ten tým, který jako první dosáhne celkového skóre 200 bodů, přičemž jeden bod získáte za setřelení UI lodi, 3 body za setřelení hráče, a 20 bodů za zničení transportní lodě.

Blast (10 vs 10) - toto je klasický team deathmatch. Vyhraje ten tým, který jako první získá 100 bodů, přičemž za jednoho zabití získáte 1 bod.

Cargo (6 vs 6) - v podstatě capture the flag. Úkolem je ukrást náklad nepřátel, zatímco chráníte svůj.

Droid run (6 vs 6) - v tomto módů je vaším úkolem zabrat a chránit tři pohybující se droidy.

Hero Hunt (4 vs 4) - zde stojí hrdina sám proti sedmi vojákům. Ten hráč, který zasadí hrdinovi poslední ránu, je v dalším kole hrdinou.

Heroes vs Villians (6 vs 6) - pokud vás baví hrát za hrdiny, tenhle mód je přesně pro vás. Na každé straně proti sobě stojí 3 hrdinové. Hraje se do pěti bodů. Jeden bod získáte, když zabijete všechny tři hrdiny nepřátelského týmu.

Postupem času DICE zpřístupní i další módy v podobě placených DLC balíčků. Nás titul velmi bavil a doufáme, že autoři přidají herní obsah co nejdříve.

May the force be with you!

Hrajete, či plánujete zakoupení Star Wars: Battlefront?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 23
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background