background - 14 Neuvěřitelných case módů z celého světa!
14 Neuvěřitelných case módů z celého světa!

14 Neuvěřitelných case módů z celého světa!

17. 12. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
14 min čtení

To, že case modding je velmi rozšířená kratochvíle se ví, ale jsou jedinci kteří svůj projekt posunuli do úplně nové úrovně.

Dnes si ukážeme 14 nejzajímavějších case módů na světě.

Stará konzole NES s lepším železem

Tato konzole perfektně sedne do vašeho obývacího pokoje. Počítač je postaven na mATX desce od ASRocku s dvoujádrovým procesorem Intel Atom 330 a taktem 1.60 GHz.

TIE Fighter přenesen do reality aneb nechť provází síla tvé hraní.

Jak můžete již z obrázku poznat, jedná se o repliku bitevní lodě ze Star Wars. Stůl vypadá briliantně zpracovaný a nabízí perfektní zázemí pro hraní Star Wars : Battlefront.

Nástěnná soustava s dokonalým vzhledem.

Tohle řešení je velmi výhodné co se týče prostoru, jeho cena je bohužel trochu vyšší. Cena této soustavy se zastavuje na neskutečných 4.000 Dollarů - 2.500 za komponenty a 1.500 USD za rozsáhlé vodní chlazení. Soustava běží na Intel Core i7 950, Asus Rampage III Extreme mobo, 2x AMD HD7970 GPUs, 6x 2GB Corsair Dominator RAM, 4x 120GB Corsair Force GT SSDs. Tato soustava nebude mít problém s hrami na dalších "x" let.

Posunutí leteckých simulátorů na zcela jiný level.

Tato soustava je pro skutečné fajnšmekry v oboru hraní leteckých simulátorů a více obrazovek tomu jen přidává na kráse.

Bedna stvořena k panování.

Tato bedna zaujme hned na první pohled svým extravagantním stylem, který je velmi poutavý. Bedna je osazena několika led diodami které při správné vzdálenosti od pracovní plochy dokáží zajistit dobré osvětlení.

Úprava která je dokonalým dílem pro každého technika.

Bedna je vyrobená čistě z oceli, která byla přebarvena na červeno, je jistojistě velmi poutavá elementem v každé místnosti ve které je uložena.

Borderlands 2 z obrazovky na stůl.

Bedna která byla zkonstruována jistým Redditorem CrazyLeftem
je jasným příkladem že coop hra nemusí být jen na monitoru. Bedna se svým vnitřkem tvořena z AMD FX-8350 processoru , Asus Crosshair V, 16GB Mushkin Redline memory, 2x Asus Matrix GTX 580 in SLI a Thermaltake Water 2.0 Extreme coolerů zajišťuje dostatek výkonu na cokoliv.

Bedna ve které problém s chlazením není možná.

Bedna která na první pohled vypadá jako akvárium. Hloupost? Kdepak.. Dokonalé řešení při kterém odpadá strach o chlazení. Okruh není ale chlazen vodou, nýbrž specíálním minerálním olejem, který vám zajistí chlazení a nemusíte mít strach ze zkratu elektroniky. Samozřejmě je k tomu potřeba vše speciálně zabezpečit.

Hvězda ze střibrného plátna na stole.

Wall-e pohádku zná asi každý a tak si jednoho dne jeden case modder řekl proč si napostavit bednu ve stylu Wall-e a dokonce identicky napodobit vkládání disku které je téměř přesnou imitací filmové předlohy. Rozhodně je to jedna z těch povedených beden.

Perfektní mašina pro muzikanta.

Jsi muzikant a máš rád PC hry, no ale jelikož máš plný barák náčiní, tak co s počítačem aby ti do tvého kvartýru sedl? Nic moc těžkého, pouze vezmeš starý buben a nacpeš do něj herní mašinku která bude pouze reprezentovat váš koníček.

Když je jeden monitor málo.

Tato soustava sice není zrovna ideálním příkladem case moddingu, ale ukazuje nádhernou kooperaci vícera monitorů. 6 spojených monitorů které jsou ještě doplněny 2 notebooky je ideálním místem pro hraní na vyšší úrovni.

Zelené prostředí i při hraní.

Jsi ekolog a rád hraješ? Řešení této bedny je tedy pro tebe nejspíš to nejlepší.

Pracovní deska vytříbená k dokonalosti.

Tento úchvatný case mode má na kontě modder Corey Gregory je dokonalou ukázkou kousku umění uvnitř vaší herní jeskyně.

Další deska se kterou se rozhodně nudit nebudete.

A nakonec je to pracovní deska která se mi líbila nejvíce. Modding se povedl dokonale a je zde vidět, že ruka moddera byla velmi šikovná a dovedla jednoduchý princip k dokonalosti. Jako bonus zde máte video tvorby této desky.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background