background - DayZ - Vylepšení v nastávajícím roce
DayZ - Vylepšení v nastávajícím roce

DayZ - Vylepšení v nastávajícím roce

18. 12. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
6 min čtení

V roce 2013 bylo období, kdy se se zombie tituly roztrhl pytel. Jedna z her, která vznikala v této době je DayZ. Hra od českých vývojářů z Bohemia Interactvie. Hru pro veřejnost zpřístupnili v prosinci 2013 v podobě předběžného přístupu. Od té doby se hra dočkala spousty změn a vylepšení. Mimo jiné byly také oznámené verze pro Xbox One a Playstation 4.

DayZ bylo ve fázi testování opravdu dlouho. Nyní to však vypadá, že bychom se mohli plnohodnotného titulu. Není úplně běžné mít hru ve fázi testování více než 2 roky a je tedy možné, že hra ztratila spoustu fanoušků. Před vydáním nám vývojáři prozradili co chystají přidat.

"Víc než kdokoliv rozumíme frustarací a těžkostí, které přišly s účastí při vývoji hry v době veřejného testování. Když se náš tým dostal k vývoji na novém Enfusion enginu, spolu s naší komunitou dokázali najít nefunkční nebo chybějící funkce, fatální bugy nebo jiné všeobecné problémy. Spolu s nimi jsme však prošli vylepšeními. Podle našeho názoru jsme měli velké štěstí, že máme zapálenou a oddanou komunitu hráčů, která s námi zůstala při dobrých i zlých dobách, nasměrovaly náš tým tak, aby dělali velké změny, které bychom bez účasti v předběžnym přístupu nemohli udělat."

Do verze 1.0 přibudou tyto věci:

Podpora pro Steam Workshop

Zabarikádování

Vzdušné dopravní prostředky

Nový render

Nový Animační systém

Vylepšená podpora pro audio systémy

Předátoři

Dokončit Chernaus +

Zvířata

Nové modely UI a inventář

Veřejné servery a databáze

Pohyb tekutiny v herním světě

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background